Євробачення 2018

ПЕРША ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ (2 ПІВФІНАЛ): Текстова трансляція

Ще ми не встигли відійти від феєричного шоу та результатів першого півфіналу, як вже сьогодні розпочинаються генеральні репетиції другого півфіналу. Сьогодні два рази виступатиме і наш представник MELOVIN і ввечері він презентує своє шоу для журі

1. НОРВЕГІЯ: Рибак виглядає дещо виснажено та втомлено, втім він знов підкорює своєю впевненністю, харизмою, досвідом. Наразі, мені стає більш зрозумілим хайп серед букмейкерів, але знову ж таки, це тільки тому ще це Рибак?

2. РУМУНІЯ: Постановка театралізованістю нагадує номери, які ми могли побачити на Євробаченні у 2009-2010 роках. Є шанс, що Румунія вперше за всю історії участі не пройде до фіналу.

3. СЕРБІЯ: Цікавий етнічний виступ, з певним розвитком у номері. Типова балканська постановка, щось подібне ми вже бачили на конкурсі раніше. Нагадує Боснію і Герцеговину 2016, Болгарію 2013 та й навіть саму Сербію у різних роках. Якщо Сербія і потрапить у фінал, то точно з останніх місць у десятці.

4. САН МАРІНО: Треш від Сан Маріно 🙂 Солістка, реперша, роботи, ще й дві танцювниці позаду – про цілістність номеру тут не приходиться казати. Натомість Джессіка сьогодні непогано виконує пісню. Гадаю, ми всі розуміємо, що Сан Маріно залишиться в півфіналі.

5. ДАНІЯ: Номер виглядає надто світлим та синім. На мій погляд, не вистачає таємничості та загадковості на початку, якоїсь гри зі світлом. В цілому концепція так ж як і на відборі. Вітряки на сцені виглядають дещо дешево. Вокально як завжди круто. Є передчуття, що Данія може залишитися за бортом, але півфінал не настільки сильний, як вчорашній, а тому ми маємо побачити Расмусена у фіналі.

6. РОСІЯ: Дивно бачити настільки слабку постановку від Росії. Бек-вокал просто перекрикує Юлію і це дійсно тяжко слухати. Номер одноманітний, немає розвитку, тільки під кінець синє освітлення змінюється на червоно-золотаве, як це було у 2014 році з сестрами Толмочовами.  Гора на якій знаходиться Юлія, бек-вокал та танцівники – все це окремо один від одного. Не вистачає роботи на камеру, співачка ніби постійно у своїх думках. Дивно буде побачити цю країну у фіналі тільки тому, що це Росія.

7. МОЛДОВА: Напевно одна з найцікавіший та найоригінальніщих постановок цього року. Від Молдови такого ніхто такого не очікував, а з цим номером, шанси потрапити до фіналу досить великі. Є відчуття метушливості, але тим не менш на фоні типових постановок та пісень, Дередос виглядають виграшно.

8. НІДЕРЛАНДИ: Олдскульна постановка, особисто я вбачаю певну аналогію з піснею Швейцарії, яка так і не прошла у фінал. Хуліганський та вольовий номер, харизматичне виконання, але є ймовірність, що Вейлон так і не потрапить до фіналу.

9. АВСТРАЛІЯ: Гарне світлове рішення, постановка дуже запам’ятовується та виділяється на тлі перших восьми країн. Харизматична Джессіка почувається впевнено і добре грає на камеру. Її дикі “русланівські рухи” та ливге

10. ГРУЗІЯ: Гарний виступ, золотий дощ, за всіма традиціями Євробачення. Але вже на другому приспіві стає нудно. Нажаль, Грузію навряд чи потрапить до фіналу

11. ПОЛЬЩА: Сталися якісь технічні негаразди, а тому півфномеру и не побачили. В цілому з того, що вдалося побачити, склалося враження, що Польща піде шляхом Греції 2014 та Норвегії 2017 й неодмінно потрапить до фіналу з такою запальною денс-піснею. Концепція номеру дійсно нагадує постановку JOWST з минулого року.

12. МАЛЬТА: Крістабель вирішила начхати на думку організаторів цього року і привезла екрани з собою на сцену до Лісабону. Номер виглядає таємничо і інтригуюче. Червоне та синє освітлення, лазери, екрани, проекції, що накладаються на картинку, вогонь – виступ виглядає дійсно ефектно. А у нас знову технічні складнощі в прес-центрі, оцінити вокал дуже тяжко. Виступ однозначно вартий фіналу, проте шанси 50 на 50.

13. УГОРЩИНА: Хулігани виріщили влаштувати повний розгром на сцені Євробачення. У куплетах вокал соліста ледь чутно, натомість у приспіві він видає всю силу, але все одно музика гучніша. Вигладає надефектно та потужно. Скоріше за все має потрапити до фіналу. Цей виступ знайде своїх прихильників, навіть, не дивлячись на те, що це взагалі не формат конкурсу. Цим цей виступ і привертає увагу.

14. ЛАТВІЯ:  Нагадує Хорватію першого півфіналу. Вокально бездоганно, увага вся на сексуальні рухи виконавиці, але це досить типовий номер, який особливо нічим не виділяється. Номер одноманітний, розвитку немає,  Є певні сумніви щодо фіналу.

15. ШВЕЦІЯ: З якихось причин ми не бачимо Бенджаміна на сцені, нам показують грін-рум, розмови ведучої з учасниками і анонсують виступ Чорногорії. Шведський співак настільки впевнений у своїх шансах?

16. ЧОРНОГОРІЯ: Типовий балканський виступ, який залишиться поза увагою глядачів так точно. Не хочеться писати щось про вокал, коли пісня та постановка навіть не варті уваги. Чорногорія залишиться у півфіналі

17. СЛОВЕНІЯ: Цікаві танцювальні рухи, сучасність пісні, впевненність Леї, можливо навіть словеньська мова можуть допомогти Словенії потрапити до фіналу. Цікаво виглядає момент де ніби випадково пропадає музика в номері і буде круто, якщо публіка підтримає виконавицю.

18. УКРАЇНА: Меловін починає номер з кокону, який деякі називають гробом, потім він розкривається, він піднімається звідти і опиняється на вершині конструкції, де і співаж приспів. На куплетах спускається вниз і приспів виконує на самій сцені. У бек-вокалістів чудернацькі рухи, на програші Меловін піднімається на конструкції і сідає за рояль. На останньому приспіві сходи починають палати, і на сцені спалахує вогонь. На мою думку, зйомка має бути ще більш динамічнішою як для такої пісні. Беквокалісти дещо відволікають увагу, але не критично. Виступ на відборі більше акцентував увагу на артистові. Наразі це виглядає так само ефектно, гаряче і потужно. Безумовно, це фінал. 

–. ШВЕЦІЯ: Все ж Швеція з’явиться на сцену, як виявилось були певні технічні складнощі з декорацією – світловою стіною. Виступ повністю повторює постановку Мелодіфестивалену. Виглядає ефектно і сучасно. Хоч ми бачили цей виступ, треба визнати, що іноді можна не розраховувати на можливості сцени, а розробити власну декорацію, що розкриє пісню в правильному руслі. Вокально не надто переконливо, але цей виступ має бути у фіналі.

В цілому слабкий півфінал, як на мене. Шкода, що деякі пісні з першого півфіналі, котрі заслуговують ще раз виступити у фіналі, ми вже там і не побачимо.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: