Євробачення 2018

ДРУГА ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ (2 ПІВФІНАЛ): Текстова трансляція

1. НОРВЕГІЯ: Рибак знову показує майстер клас, як навіть з простим номером можна вразити публіку. Дійсно в номері немає нічого новаторського, тим не менш співак знову бере нас харизмою та живою емоцією. Чудове виконання. Дивно було б не пустити цю пісню у фінал

2. РУМУНІЯ: Пісня старомодна, а номер перевантажений. Виконання потужне і можливо Румунія знову попаде у фінал, але як на мене раніше ця країна презентувала куди цікавіші та хітовіші заявки.

3. СЕРБІЯ: Театралізована балканська постановка та пісня з національними мотивами має шанси потрапити у фінал, але скоріше за все ця пісня матиме обмежене коло прихильників. Найбільше подобається партії чоловіка-соліста сербського проекту. Ця в якійсь мірі мантра заслуговує уваги журі сьогодні.

4. САН МАРІНО: Найцікавіше, що Сан-Маріно має дійсно непогану пісню, яка могла б потрапити у фінал навіть від цієї країни, але вони самі собі не залишають шансів з такою постановкою. Виконання непогане з невеликими огріхами. Можливо це не останнє місце полуфіналу, але точно не фінал.

5. ДАНІЯ: Таємничо і загадково. Впевнене виконання та погляд Расмусена гіпнотизують і змуситимуть глядачів проголосувати за нього. Журі має оцінити Данію.

6. РОСІЯ: На самому початку пісню Юлія припускається помилок у вокалі. У приспіві є кадр на 10 секунд, взагалі не зрозуміло для чого зроблений. Бек-вокал все так же перекрикує і чутно як іноді Юлія перестає співати, ніби перевідпочиваючи, і всю роботу роблять беки. Росіянка майже не співає у приспівах. Великий акцент в роботі камер на бек-вокалістів та танцювників. Публіка в залі підтримала Юлю оплесками.

7. МОЛДОВА: ДоРеДос влаштували шоу ілюзіоністів і цей інтерактив дійсно захоплює. По-молдовськи весело і цікаво. Продюсування Філіпа Кіркорова дає свої плоди, навіть якщо це Молдова, а тому не дивуйтесь, якщо завтра гурт пройде у фінал.

8. НІДЕРЛАНДИ: Вейлон стабільно драйвово та зухвало виконує пісню. Є певні шанси потрапити до фіналу, але є ймовірність, що співак залишиться за бортом фіналу.

9. АВСТРАЛІЯ: Трохи змазанний початок в плані візуалу та вокалу. Джессіка так само розкуто та впевнено поводить себе на сцені і влаштовує справжні дикі танці, але співачка дуже сильно лажає в останньому приспіві. Вокально, якщо бути чесний, на рівні Росії. Не вдалий виступ саме для журі.

10. ГРУЗІЯ: Вокально бездоганно, але слабо віриться в прохід Грузії до фіналу. Можливо журі проголосує за них, проте звичайни глядач навряд чи відправлять смс за них.

11. ПОЛЬЩА: Виконання наразі одне з найгірший сьогодні, нажаль, хоча ця пісня не надто складна. Кінець пісні витягнув непогано. Позитивний номер може привести Польщу до фіналу.

12. МАЛЬТА: Номер виглядає технологічно і сучасно. Мальта постаралася цього року і видала свій максимум напевно. Крістабель впевнено і невимушено поводить себе на сцені. У Мальти одна з найкращих зйомок в цьому півфіналі. Цьогоріч ця країна заслуговує потрапити у фінал.

13. УГОРЩИНА: Це О’Торвальд на максималках. І ці хлопці таки дали вогню в прямому сенсі, на відміну від України 2017. Номер, пісня дуже виділяються на фоні всіх учасників. Порвали всіх сьогодні. Можливо журі буде в шоці, але глядачі мають точно оцінити це шаленство.

14. ЛАТВІЯ: Вона просто рухається і все. Ніякого розвитку. Чудове виконання, але Латвію дійсно може спіткати доля Сеннек чи Франки, що так і не пройшли у фінал конкурсу з першого півфіналу.

15. ШВЕЦІЯ: Виступ Бенджаміна – приклад того, як треба руйнувати шаблони та дивувати публіку. Швеція знову дивує нас оригінальним та ефектним перформансом. Вокально є питання, але пісня надто смачна і стильна, щоб не пустити її фінал. По ставкам Швеція знов має повернутися у фінал.

16. ЧОРНОГОРІЯ: Желько Йоксимович на мінімалках. Після феєричної Швеції, на Чорногорію нудно дивитися. Камбек у концепції постановок 2007-2009 років.

17. СЛОВЕНІЯ: А от Словенія цього року ризикнула і вирішила поексперементувати. І хочеться нагородити її фіналом за цей крок. А на моменті, коли пропадає “навмисно” музика, зал починає підтримувати оплесками і це виглядає ефектно.

18. УКРАЇНА: Меловін як завжди впевнено співає й рухається на сцені. Не вистачає гри та його фірмового погляду у камеру, але все одно це такий же потужний та вольовий виступ, який має бути у фіналі. Вокально як завжди бездоганно. Номер вже настільки відточений, що недоліків знайи майже неможливо.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: