Євробачення 2018

ДРУГА ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ (2 ПІВФІНАЛ): Текстова трансляція

1. НОРВЕГІЯ: Рибак знову показує майстер клас, як навіть з простим номером можна вразити публіку. Дійсно в номері немає нічого новаторського, тим не менш співак знову бере нас харизмою та живою емоцією. Чудове виконання. Дивно було б не пустити цю пісню у фінал

2. РУМУНІЯ: Пісня старомодна, а номер перевантажений. Виконання потужне і можливо Румунія знову попаде у фінал, але як на мене раніше ця країна презентувала куди цікавіші та хітовіші заявки.

3. СЕРБІЯ: Театралізована балканська постановка та пісня з національними мотивами має шанси потрапити у фінал, але скоріше за все ця пісня матиме обмежене коло прихильників. Найбільше подобається партії чоловіка-соліста сербського проекту. Ця в якійсь мірі мантра заслуговує уваги журі сьогодні.

4. САН МАРІНО: Найцікавіше, що Сан-Маріно має дійсно непогану пісню, яка могла б потрапити у фінал навіть від цієї країни, але вони самі собі не залишають шансів з такою постановкою. Виконання непогане з невеликими огріхами. Можливо це не останнє місце полуфіналу, але точно не фінал.

5. ДАНІЯ: Таємничо і загадково. Впевнене виконання та погляд Расмусена гіпнотизують і змуситимуть глядачів проголосувати за нього. Журі має оцінити Данію.

6. РОСІЯ: На самому початку пісню Юлія припускається помилок у вокалі. У приспіві є кадр на 10 секунд, взагалі не зрозуміло для чого зроблений. Бек-вокал все так же перекрикує і чутно як іноді Юлія перестає співати, ніби перевідпочиваючи, і всю роботу роблять беки. Росіянка майже не співає у приспівах. Великий акцент в роботі камер на бек-вокалістів та танцювників. Публіка в залі підтримала Юлю оплесками.

7. МОЛДОВА: ДоРеДос влаштували шоу ілюзіоністів і цей інтерактив дійсно захоплює. По-молдовськи весело і цікаво. Продюсування Філіпа Кіркорова дає свої плоди, навіть якщо це Молдова, а тому не дивуйтесь, якщо завтра гурт пройде у фінал.

8. НІДЕРЛАНДИ: Вейлон стабільно драйвово та зухвало виконує пісню. Є певні шанси потрапити до фіналу, але є ймовірність, що співак залишиться за бортом фіналу.

9. АВСТРАЛІЯ: Трохи змазанний початок в плані візуалу та вокалу. Джессіка так само розкуто та впевнено поводить себе на сцені і влаштовує справжні дикі танці, але співачка дуже сильно лажає в останньому приспіві. Вокально, якщо бути чесний, на рівні Росії. Не вдалий виступ саме для журі.

10. ГРУЗІЯ: Вокально бездоганно, але слабо віриться в прохід Грузії до фіналу. Можливо журі проголосує за них, проте звичайни глядач навряд чи відправлять смс за них.

11. ПОЛЬЩА: Виконання наразі одне з найгірший сьогодні, нажаль, хоча ця пісня не надто складна. Кінець пісні витягнув непогано. Позитивний номер може привести Польщу до фіналу.

12. МАЛЬТА: Номер виглядає технологічно і сучасно. Мальта постаралася цього року і видала свій максимум напевно. Крістабель впевнено і невимушено поводить себе на сцені. У Мальти одна з найкращих зйомок в цьому півфіналі. Цьогоріч ця країна заслуговує потрапити у фінал.

13. УГОРЩИНА: Це О’Торвальд на максималках. І ці хлопці таки дали вогню в прямому сенсі, на відміну від України 2017. Номер, пісня дуже виділяються на фоні всіх учасників. Порвали всіх сьогодні. Можливо журі буде в шоці, але глядачі мають точно оцінити це шаленство.

14. ЛАТВІЯ: Вона просто рухається і все. Ніякого розвитку. Чудове виконання, але Латвію дійсно може спіткати доля Сеннек чи Франки, що так і не пройшли у фінал конкурсу з першого півфіналу.

15. ШВЕЦІЯ: Виступ Бенджаміна – приклад того, як треба руйнувати шаблони та дивувати публіку. Швеція знову дивує нас оригінальним та ефектним перформансом. Вокально є питання, але пісня надто смачна і стильна, щоб не пустити її фінал. По ставкам Швеція знов має повернутися у фінал.

16. ЧОРНОГОРІЯ: Желько Йоксимович на мінімалках. Після феєричної Швеції, на Чорногорію нудно дивитися. Камбек у концепції постановок 2007-2009 років.

17. СЛОВЕНІЯ: А от Словенія цього року ризикнула і вирішила поексперементувати. І хочеться нагородити її фіналом за цей крок. А на моменті, коли пропадає “навмисно” музика, зал починає підтримувати оплесками і це виглядає ефектно.

18. УКРАЇНА: Меловін як завжди впевнено співає й рухається на сцені. Не вистачає гри та його фірмового погляду у камеру, але все одно це такий же потужний та вольовий виступ, який має бути у фіналі. Вокально як завжди бездоганно. Номер вже настільки відточений, що недоліків знайи майже неможливо.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s