Євробачення 2018

ПЕРША ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ (1 ПІВФІНАЛ): Текстова трансляція

Невеличкий спойлер: тайтли за своєю концепцією нагадують те, що ми бачили у Стокгольмі та Києві, але мені до вподоби як вони виглядають цього року. Легкий натяк на морську тематику, але тут більше простежується абстрактні графічні елементи. Португалія краще впоралася з візуалом, аніж Київ

У всіх листівках перед кожним номером учасники конкурсу відкривають для себе портуальські місцини та звичаї країни. На початку посткарду учасники виходять з дверей, що розташовані на вулиці. У кінці вони роблять уявне селфі на фоні об’єктів, де відбувалася дія кожної з листівок

Оформлення сцени під час реплік ведучих (до речі вони досить харизматичні, залишилось тільки відшлівуфати деякі дії) синьо-жовте, воно дуже нагадує те, що ми бачили у Києві.

1. АЗЕРБАЙДАН: Айсель сьогодні почувається себе не надто впевнено на сцені, волосся заважають співачці, але постановка візуально . Номер все ще треба відточувати. В цілому є відчуття що ми ще раз побачимо номер Азербайджану у фіналі.

2. ІСЛАНДІЯ: Співак почувається себе невпевненно і перелякано. Номер з Євробачення 2006-2008 років. Ісландія скоріше за все залишиться у півфіналі зважаючи на шалену конкуренцію у першому півфіналі.

3. АЛБАНІЯ: Неймовірно потужний вокал. Вокально стабільно і чисто, але, на жаль, номер не вражає і пісня не запам’ятовується. Журі має підтримати Албанію.

4. БЕЛЬГІЯ: Пісня стильна і сучасна. Нагадує саунд-трек до Бондіани, але ви це напевно також помітили. Вокальні огріхи були, але не думаю що це завадить Лаурі пройти у фінал через 6-9 місце у півфіналі

5. ЧЕХІЯ: Дуже крутий та сучасний номер. Неначе ми дивимось кліп, а не живий виступ. Виглядає мінімалістично і стильно. Міколас міг би бути трохи розкутішим, однак він може дати фору в харизмі. Це стовідсотковий фінал з перших місць. Прес-центр аплодує.

6. ЛИТВА: Мінімалістичний номер, нагадує стилістику пісень та кліпів британської співачки Birdy. Однозначно з таким простим номером пісня набула якоїсь інтимності, але чи достатньо цього, щоб потрапити у фінал? Тяжко сказати. Якщо Ієва пройде до фіналу, то з 8-10 місця.

7. ІЗРАЇЛЬ: Тяжко це визнати, але Ізраїль повторює долю Італії минулого року. Виступ виглядає ефектно та трешово, проте Нетта задихається на партії “кудахкання”, немає магії накладання голосу, як це було у студійній версії. Та в цілому це не виглядає, як переможний виступ. Так, це має бути фінал, але тріумфу скоріше за все не доведеться чекати

8. БІЛОРУСЬ: Це дійсно дуже інтимний номер і можливо він когось зачепить, але мені більше була до вподоби ідея постановки, котра була на відборі в Білорусі. Прес-центр відгукнувся оплесками однієї людини – навіть мені було не зручно аплодувати, бо все могло бути набагато краще. Зіпсували пісню, зробили надто чуттєвий номер а-ля Євробачення 2010-2013, але наразі треба вражати. Чому на М1 ми бачили неймовірну постановку, а тут лише фокуси з розой? Не зрозуміло. Тим не менш я бачу шанси Білорусі потрапити у фінал.

9. ЕСТОНІЯ: З першої секунди мурахи по шкірі. Це настільки філігранно і витончено, що нема більше чого додати. І вокал, і номер в комбінації мають зачепити глядача. Прес-центр в захваті. Це фінал і можливий претендент на перемогу.

10. БОЛГАРІЯ: Ніби є натяк на круту зйомку, але є враження, що учасники гурту не розуміють яку роль їм треба грати. Можливо світло не так працює, можливо зйомка недовершена. Пропала вся магія пісні, котра відчувалася в кліпі. Були великі надії на Болгарію, натомість Крістіан та Полі все ж кращі за квінтет. У Болгарії є свої шанувальники, а тому ми маємо побачити їх у фіналі.

11. МАКЕДОНІЯ: Вигладає дешево. Македонія вкотре не може придумати собі ефектний номер, який би підкреслював пісню. Напевно з такою непоганою піснею ця країна знов залишиться у півфіналі.

12. ХОРВАТІЯ: Співачка одна на сцені. Вокально добре, номер виграє за рахунок світлових рішень. Може потрапити у фінал, але скоріше за все це 11-12 місце.

13. АВСТРІЯ: Візуально номер виглядає дуже круто. Але співак, на мій погляд, дає несправжню емоцію, іноді у нього дивні подекуди дитячі рухи. Хочеться бачити якийсь стержень у номері, котрий є у пісні. Прес-центр врівноважено сприйняв виступ.

14. ГРЕЦІЯ: Співачка одна на сцені. Багато диму, піротехніки. На мій погляд на сьогоднішній день це виглядає дещо дешево, але тим не менш це сторює певну атмосферу номеру і відчувається єдність артистки і номеру.

15. ФІНЛЯНДІЯ: Мені не подобається ця конструкція на сцені. Все це нагадує “навороченність” номерів з Євробачення-2010, проте наразі чим простіше, тим краще. Дуже багато дії, що відволікає від пісні. Тим не менш є добрі шанси, щоб врешті-решт потрапити у фінал.

16. ВІРМЕНІЯ: Таємничо і загадково. Цікаво конструкція з палиць, що створює коло + дим сторюють атмосферу. Вокально стабільно. Є відчуття, що глядача подібною піснею важко буде вразити, але все ж є потрапити у фінал. Можливо журі буде на боці співака. Особисто я бажаю йому проходу у фінальну частину конкурсу.

16. ШВЕЙЦАРІЯ: Дуже ефектний номер, створюється відчуття стадіонного шоу. Драйвово, потужно і, чесно кажучи, Вірменія програє в цьому плані. Номер має допомогти Zibbs потрапити у фінал.

18.  ІРЛАНДІЯ: Камерний та зворушливий номер. Дійсно чіпляє, проте не можна сказати, що ця країна стовідсотково потрапить у фінал.

19.  КІПР: Це просто вибух. Феєричне завершення першого півфіналу. Так само як і Мел, представниця Кіпру закриватиме шоу з вогняним номером. Виглядає це дуже круто, сучасно і впевнено. Неначе номер подивилися номер Бейонсе на MTV Music Awards. Елені може поборотися за перше місце півфіналу та в цілому за перемогу в конкурсі.

Також виступають три фіналісти: ПОРТУГАЛІЯ, ІСПАНІЯ ТА ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

ПОРТУГАЛІЯ: Дуже камерний виступ, який знайде своїх шанувальників. У якомусь сенсі це концепутально та інтимно. У Португалії є шанси потрапити у топ-20, але не у топ-10.

ІСПАНІЯ: Романтичний виступ. Особисто я більше розслухав цю пісню, а тому вбачаю у виступі щось зворушливе та світле. З одного боку я не здивуюсь, якщо Іспанія знов буде пасти задніх, але можливий варіант потрапляння у топ-10. Цього року пісні та виступи посередні і важко зробити чітке ранжування хто отримає прихільність журі та глядачів, а хто ні

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Цікава конструкція, що використовується в постановці, гарна зйомка, але на останньому приспіві стає нудно і робота камер стає гіршою. Найкращий прогноз 15-20 місце.

 

 

 

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: