Євробачення 2018

Перші репетиції фіналістів Євробачення-2018 (повний огляд шостого дня репетицій)

Сьогодні найнасиченіший день репетицій – відразу 15 країн перевірили свою готовність на сцені в Лісабоні. Другу репетицію провели такі країни: Вірменія, Швейцарія, Ірландія, Кіпр (перший півфінал), Норвегія, Румунія, Сербія, Сан-Марино, Данія (другий півфінал). Вперше на сцену вийшли країна-господар Португалія та країни великої п’ятірки.

Вірменія (Севак Ханагян «Qami»)

 

Швейцарія (Zibbz «Stones»)

Ірландія (Раян О’Шонессі «Together»)

В номері невелика зміна – танцівників у першому та другому прогоні показували в напівтемряві.

Кіпр (Елені Фурейра «Fuego»)

На третьому прогоні, на початку номера, коли співачка виходить з тунелю, додали дим.

Норвегія (Олександр Рибак «That’s how you write a song»)

У танцівників змінилися костюми.

Румунія (The Humans «Goodbye»)

Сербія (Саня Ілич та Balkanika «Nova deca»)

Сан-Марино (Джессіка і Дженіфер Бренінг «Who We Are»)

На другій репетиції робот всіх здивував – на табличці, яку він підіймає, було написано: “This is just a rehearsal” (“Це просто репетиція “), на зворотній стороні – “Justice for Valentina” (“Справедливість для Валентини “). Цього разу учасники від Сан-Марино були в концертному одязі, Джессіка одягнена в коротку червону сукню, а Дженіфер – в білий костюм і червоний плащ.

Данія (Rasmussen «Higher Ground»)

Португалія (Клаудія Паскоал «O Jardim»)

Номер оснований на крупних планах солістки. Одягнена вона в світле напівпрозоре плаття-сорочку, під яким джинси і топ. З другої половини пісні починають показувати Ізауру, вона з’являться з туману під час першого прогону і стоїть праворуч від солістки. Номер зберігає свою чарівну атмосферу. Кольорове оформлення – світло-блакитне і жовте.

Великобританія (SuRie «Storm»)

Співачка стоїть в тунелі з ромбів, що світяться. Вона проходить по ньому, спускається, співає на сцені, потім піднімається на платформу і завершує спів на ній. Виконавиця одягнена в білий сценічний костюм. Номер в світло-блакитних і фіолетових тонах.

Іспанія (Амайа Ромеро та Альфред Гарсіа «Tu Canción»)

Альфред і Амайя, стоячи навпроти один одного на протилежних краях сцени, починають співати свою пісню. Крок за кроком йдуть назустріч, беруться за руки, обіймаються. Альфред в коричневому костюмі зі стразами, Амайя в білій сукні. В кінці вимикають світло. Залишається лише декілька вогників на задньому плані.

Німеччина (Міхаель Шульте «You Let Me Walk Alone»)

Міхаель знаходиться на платформі, за якою розміщений екран, що має форму півкола. Номер починається з променю світла, який падає на співака. На приспіві на екрані проектуються слова та відповідні малюнки. Номер закінчується словом ALONE на весь екран.

Італія (Ермаль Мета та Фабріціо Моро «Non mi avete fatto niente»)

Номер Італії в червоних тонах, на початку номеру Ермаль та Фабріцію стоять біля стійки з мікрофоном. В кінці номеру вони розходяться різними мостами і зустрічаються в центрі зовнішнього кола. В номері не використовується піротехніка.

 

Франція (Madame Monsieur «Mercy»)

Емілі Сатті і Жан-Карл Люка в звичних для себе чорних водолазках і червоних кросівках. Відмінність в тому, що для Емілі до водолазки додали плечики. Вся увага на пісні. Ніяких надписів Mercy на екрані, як на національному відборі. Ніяких яскравих кольорів. Тільки червона губна помада, червоні нігті і в тон цього гітара. Емілі з’являється з напівтемряви. Поруч з нею Жан-Карл з гітарою. На сцені туман (у другому прогоні туман скасували). На другому куплеті пара розходиться в різні боки і робить коло через містки, а далі – виходить на зовнішнє коло. В кінці номеру вони зустрічається в центрі Арени і під час останнього приспіву починають енергійно відбивати такт пальцями (як на відборі у Франції), в надії отримати підтримку з залу Арени.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: