Євробачення 2018

MELOVIN провів першу репетицію на сцені Євробачення-2018: думка преси

Представник України на Євробаченні-2018 MELOVIN провів першу репетицію. Постановка номеру стала більш видовищною та містичною. Читайте підбірку відгуків міжнародної преси:

“На сцені встановлена ​​конструкція – рояль з крилами. Він пофарбований у сріблястий колір. Сподіваюся він на ньому не буде злітати. Крім того, кришка рояля здійснює якісь дуже дивні рухи. Костя стоїть на роялі і ЧЕКАЄ початку, як і ми. Починається другий прогін. Костя захований в дивний кокон, утворений цими самими крилами. Все підсвічено червоним, на виході на приспів він ефектно виїжджає з цього кокона на конструкції, підкладену під спину. Другий приспів співається вже на спуску зі сходів. 4 бек-вокалісти зліва від конструкції. У бриджі Костя не співає відразу, так як проблеми зі стійкою мікрофона при посадці за рояль. Сходи за ним горять. Вокально – є неістотні огріхи. Виглядає здорово, Словенію вбиває точно”, – ОГАЄ Росія.

“Починається номер з великого плану MELOVIN, який лежить всередині рояля, немов у труні. Стулки візерункові, крізь них видно обличчя співака. Потім стулки відкриваються, MELOVIN піднімається за допомогою підпори наверх. Потім він спускається на сцену, де стоять бек-вокалісти. До фіналу пісні він знімає піджак (таке ми бачили на відборі), і піднімається знову до рояля. Він починає грати, а сходи в цей же час загоряються. В цілому враження від номера досить дивне. На сцені панує атмосфера похмурої таємничості, але це слабо передається глядачам. Прес-центр зустрів непогано, але без особливо ентузіазму, – ESCKAZ.

“На сцені “дворівневе гігантське фортепіано”, яке ховає його на самому початку постановки. Воно горить червоним, а MELOVIN похований всередині фортепіано, який відкривається перед першим приспівом… Для другого куплету MELOVIN ходить по сходах і займає центр сцени. Зйомки камер тут швидкі і круті, нагадують ті, що використовуються в українському національному фіналі. Він знімає накидку…і виходить до піаніно, щоб грати. До кінця виступу, сходи, що ведуть до фортепіано, починають палати, тоді як MELOVIN продовжує грати на піаніно на вершині подіуму. Вокально дуже сильно, його добре підтримує бек-вокал. Одягнений як Дракула”, – ESCXTRA.

” Це виглядає більш вишукано та більш вражаюче, ніж на національному відборі. Він звучить добре, а виглядає по-вампірськи та модно. Я думаю це правильний напрямок. Це мій переможець цього дня”, – William Lee Adams WIWIBLOGGS.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: