Євробачення 2018

Повний огляд четвертого дня репетицій Євробачення-2018

2 травня свої перші репетиції провели країни, які потрапили до другої половини другого півфіналу. Серед цих країн опинилась і Україна.

Грузія (Iriao “Sheni Gulistvis”)

Справа стоїть музикант за клавішними, зліва – гітарист, по центру – три соліста. Всі одягнені в класичні костюми. Кольори в номері змінюються від синьо-фіолетового до жовто-червоного. Номер статичний, вокально стабільний. На останньому прогоні додають дим і піротехніку (схожу використовували в номері Данії-2017). Номер набуває нових барв і відразу ж виділяється.

Польща (Gromee та Лукас Майер “Light Me Up”)

На сцені діджейський пульт, за яким стоїть Грум. Справа стоять три бек-вокалістки, зліва Лукас, трохи далі соліста знаходиться гітарист. Номер в фіолетово-блакитному кольорі. Лукас співає за стійкою, на останній хвилині йде по містку до обідка сцени і закінчує співати на ньому. Іноді знімають Грума із зворотного боку пульта, він повертається і зображує руками хвилі. У номері декілька разів вмикаються піротехнічні фонтанчики.

Мальта (Крістабелл “Taboo”)

Крістабелл починає співати пісню в LED-кубі, на якому проектується зображення в стилі кліпу (люди і пантери). Комп’ютерною графікою їй накладають вогняне серце, потім глобус, який вона як би повертає руками. З другого куплету вона виходить з куба, де на її місці з’являється танцівниця. До кінця номера виконавиця повертається до танцівниці в кубі і “керує” її танцем руками. Співачка одягнена в чорне плаття. Основний колір номера синій, також багато червоного. До третього прогону додають піротехніку.

Угорщина (AWS “Viszlát nyár”)

Музиканти стоять зі своїми інструментами на сцені, крім гітариста, який стоїть на одному з містків. Соліст групи починає співати на сцені, з другої половини пісні йде по обідку і повертається на основну частину. Гітарист з містка в цей момент падає в руки фанатів, які підкидають його. Кольорове оформлення змінюється від синього до жовтого. Соліст весь номер виконує босоніж.

Латвія (Лаура Різзотто “Funny Girl”)

Основний колір номера червоний, його ідеально доповнює білий. Сама співачка в червоній сукні. Хореографія в номері проста (не змінилась з національного відбору). Першу частину номера Лаура співає за стійкою, потім знімає мікрофон і трохи відходить від неї. З камерами виконавиця працює відмінно. На кожному новому прогоні використовували різні ракурси для зйомок.

Швеція (Беньямін Інгроссо “Dance You Off”)

Номер повністю ідентичний тому, що був на відборі. Одна відмінність: зміна мішкуватих штанів на облягаючі. Декорація повністю складається з LED-трубок. Майже вся зйомка крупним планом, крім тих моментів, коли показують декорацію та рухи співака.

Чорногорія (Ваня Радованович “Inje”)

Ваня в світло-блакитному костюмі в центрі. Позаду нього 4 бек-вокалістки, які протягом номера то підходять, то відходять від нього. Одягнені вони в світлі сукні з пір’ям. Зліва сидить музикант за роялем. Співак практично не рухається. Кольорове оформлення синє, потім змінюється на жовте.

Словенія (Леа Сірк “Hvala, ne!”)

На початку номера Леа прихована за танцівницями. Дві з них стоять, ще дві – сидять на колінах перед нею. Далі вони розходяться і з’являється Леа. Позаду стоїть бек-вокалістка, її практично не показують. Хореографія близька до того, що була на відборі. На останній хвилині номера співачка з танцівницями виходить на ободок і завершує свій виступ там. Виступ дуже професійний і відпрацьований. Відмінний контакт з камерами. Номер в синьо-фіолетових кольорах. В номері є момент, коли перестає грати музика і виконавиця акапельно починає співати. Прес-центру подобається ця “фішка”.

Україна (MÉLOVIN “Under The Ladder”)

На сцені встановлено рояль з виїмкою під людину в якій і лежить MÉLOVIN на початку номера. Сам рояль встановлений на платформі, від якої відходять сходи. Виїмка закрита хвилястими рамками, які піднімаються і виконавець починає підніматися (не сам, за допомогою спеціального приладу). Після того, як виконавець встає на ноги, він спускається сходами до стійки з мікрофоном. Співає основну частину пісні біля неї, далі піднімається сходами і сідає за рояль. В цей час сходи, якими він йде, загоряються. 4 бек-вокаліста знаходяться зліва. Виконавець одягнений в чорний плащ на початку, перед поверненням на платформу він знімає його, під ним білий піджак. Номер в червоно-білих тонах.

Тепер щодо ситуації у букмекерів після сьогоднішніх репетицій. Так виглядає десятка претендентів на перемогу:

1

2

MÉLOVIN піднявся на декілька сходинок в гору, тепер він займає 16-17 місце.

Можливість країн кваліфікуватися до фіналу виглядає наступним чином:

3

4

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: