Євробачення 2018

Повний огляд третього дня репетицій Євробачення-2018

1 травня відбувся перший день репетицій другого півфіналу (загальний третій день репетицій). На сцені свої номери відпрацювали 9 країн.

Норвегія (Alexander Rybak – “That’s How You Write A Song”)

Якщо ви бачили виступ Олександра на національному відборі, то для вас постановка не буде новою, бо вони майже не відрізняються. Співак починає номер з різноманітної графіки: віртуальне фортепіано, скрипка та футбол. У першому приспіві до Рибака приєднується два чоловіки та дві жінки-танцівниці. У номері використовується синє та рожеве освітлення. Вокально Рибак доволі стабільний.

Румунія (The Humans – “Goodbye”)

Починається номер в темряві. Видно вокалістку, пізніше приєднується весь гурт, який одягнений повністю в біле. Також стає видно, що на сцені багато манекенів. Вони усі чорного кольору з білими масками і тільки один білого кольору. Солістка у бордовій сукні у глибоким розрізом, що повністю відкриває ногу. За словами прес-центру, вокально дуже впевнено.

Сербія (Sanja Ilić & Balkanika – “Nova Deca”)

Перший кадр – камера наведена на музиканта з флейтою, потім вже з’являється  Даніка. Вона співає, згодом камера переключається на загальний план, демонструючи барабанщика та двух вокалістів. Кольорова гама номеру – синя, чорна та золота. Також у номері є доволі проста хореографія.

Сан-Маріно (Jessika feat. Jenifer Brening – “Who We Are”)

На цей раз у номері задіяні 4 роботи. Один з роботів з написом “Я не твій робот”. Потім табличка перевертається і з’являється фраза “Вийдеш за мене заміж?”. В кінці дуєт демонструє сердце поєднанням долонь.

Данія (Rasmussen – Higher Ground)

Ця країна вирішила залишити номер з національного відбору і трохи його удосконалити. Основний колір номеру – синій. Є два вітрила збоку, які створюють атмосферу моря та човнів. В кінці на високих нотах з’являється сніг та вітер. Зі співаком 4 бек-вокалісти. Звучить доволі впевнено.

Росія (Юлія Самойлова –  I Won’t Break)

Юлія протягом усього виступу знаходиться на вершині декорації-гори, висота якої 2,5 метра. Перед першим приспівом з’являються танцюристи – хлопець та дівчина, вони виконують контемп. На другому приспіві на підлозі вмикають проекцію, що створює темне і крижане почуття. Для фінального приспіву танцюристи переходять на зовнішнє кільце сцени, освітлення змінюється на золоті кольори на основній сцені.

Молдова (DoReDoS – My Lucky Day)

На сцені біла стіна з трьома дверима, які також функціонують як вікна. Учасники виходять по одному  на початку і розповідають історію. Йдеться мова про любовний трикутник. Зрештою, всі вони виходять і приєднуються до трьох танцюристів, які являються дублерами, бо одягняні у теж вбрання, що і DoReDoS.

Нідерланди (Waylon – Outlaw In ‘Em)

Співак з гітарою та 3 гітаристи і барабанщик стоять на подіумі. Waylon стоїть вище за всіх. Однак музиканти виявляються танцівниками, вони кидають інструменти та починають танцювати. Один з них робить сальто.

Австралія (Jessica Mauboy – We Got Love)

На початку номеру сцена темна, світлодіодна смужка світиться з кожного боку Джесіки. Вона виконує хореографію протягом усієї пісні, камера переключається доволі швидко. У другому куплеті співачка сідає на сцені. На приспіві сцена купається в білих вогнях. Джесіка одягнена у коротку сукню з довгим хвостом, ноги повністю відкриті.

Після перших репетицій учасників другого півфіналу ставки букмекерів кардинально змінилися. Олександр Рибак перемістився на 2 позицію, хоча вчора ще був 6-им. Австралія протягом усього дня змінювала свої позиції, тимчасово увірвавшись у трійку лідерів. Однак поки зупинилась на 7-8 сходинці.

Перша десятка загальних лідерів така:

1ш

2ш

А ось такі країни другого півфіналу букмекери бачать у фіналі:

3ш

4ш

 

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: