Євробачення 2018

Євробачення-2018: повний огляд другого дня репетицій

30 квітня продовжили свої перші репетиції учасники другої половини першого півфіналу. Цей день репетицій розпочався з проблем, які знову були зі звуком, що призвело до 20-ти хвилинної затримки.

Македонія (Eye Cue «Lost and Found»)

Дует стоїть у центрі сцени, позаду них барабанщик, праворуч три бек-вокалістки. Солістка одягнена в коротку рожеву сукню з відкритою спиною. Основний акцент на ній: працює з камерою, підходить до другого учасника дуету і співає йому. До кінця номера бек-вокал і дует йде до містка. Бек-вокалістки проходять по ньому, а дует не піднімається, і вокалістка закінчує співати, дивлячись в очі іншому з учасників групи. Номер виконаний в світло-блакитний і жовтій гамі.

Хорватія (Франка Бателич «Crazy»)

Виконавиця на сцені одна на протягом усього номеру. Одягнена в чорну сукню з підкладкою тілесного кольору. На початку багато мерехтливого світла і диму. Пізніше він пропадає і акцент робиться на крупних планах співачки. Першу половину пісні вона співає біля стійки з мікрофоном. На слові “Lo-o-o-o-ve” швидка зміна планів камер. Номер в темних тонах, є трохи червоного і жовтого кольору.

Австрія (Цезар Семпсон «Nobody But You»)

Починається номер в напівтемряві і диму. Співак стоїть на подіумі, по краях якого встановлені світлові лампи. Подіум поступово опускається, Сезар сходить з нього, пробігає по обідку, повертається на основну сцену і закінчує співати біля подіуму. Вокально виконавець справляється добре. Бек-вокалісти приховані за платформою, до другої частини пісні вони виходять і стають на один з містків. Перша половина номеру в темно-білих тонах, друга жовто-червона.

Греція (Янна Терзі «Óneiró mou»)

Співачка на сцені одна, бек-вокалісти приховані за сценою. Колір номеру в грецьких традиціях: біло-блакитний. Сама Янна в білій сукні з довгими рукавами. Ліва долоня співачки покрита синьою фарбою, вона періодично піднімає її. До кінця номеру Янна піднімає руки і вітер роздмухує довгі рукава її сукні. Пізніше вона сідає навпочіпки і проспівує кілька рядків. Піднімається і закінчує пісню в центрі сцени.

Фінляндія (Саара Аальто «Monsters»)

У центрі сцени стоїть декорація (нагадує гору) зі сходами, до неї зверху прикріплене коло. Саара починає співати стоячи, далі тримається за коло і починає крутитися. Потім співачка сходить з гори на сцену, біля неї весь час танцюють два хлопця і дві бек-вокалістки в сірих костюмах. Коло з гори трансформується в восьмикутну зірку. До кінця пісні Саара знову піднімається на гору і падає з неї в руки танцюристів. Оформлення номеру рожево-блакитне. Використовується трохи піротехніки.

Вірменія (Севак Ханагян «Qami»)

Севак стоїть в центрі, його оточують кам’яні стовпи різних розмірів. Співак виконує композицію за стійкою мікрофону, з другого куплету знімає його. За межі кам’яного кола він не виходить. Рухів в номері практично немає. На співаку плащ, який періодично майорить від вітру. Кольорове оформлення: біло-синьо-чорне.

Швейцарія (Zibbz «Stones»)

На сцені стоїть подіум з потужними прожекторами по краях, на ньому встановлена барабанна установка. ZiBBZ починають номер на ній, хлопець продовжує залишатися за барабаном весь номер. Дівчина сходить з платформи з мікрофонної стійкою, на яку намотано багряні стрічки. Солістка проходить по обох містках, обідку сцени. Повертається на платформу і закінчує пісню поруч з барабанщиком. Оформлення номеру біло-червоне.

Ірландія (Раян О’Шонессі «Together»)

Номер починається з великого плану виконавця, який стоїть в центрі за стійкою мікрофона. Праворуч від нього бек-вокалістка, що сидить за фортепіано. У першій половині номеру вони встановлюють зоровий контакт, потім вона не особливо з’являється в кадрі. На задньому плані зліва дві бек-вокалістки за стійками, праворуч ліхтарний стовп і лавочка. З середини пісні на містку з’являються два хлопця з кліпу і повторюють танець з відео. Оформлення номеру переважно синє, трохи фіолетового.

Кіпр (Елені Фурейра «Fuego»)

Виконавиця одягнена в золотий костюм з відкритим животом і чорними рукавами. Номер починається в напівтемряві з палаючим проектором позаду співачки. Перші 15 секунд вона одна, потім до неї приєднуються 4 танцівниці (вони одягнені однаково, в темні костюми). Дуже активна хореографія протягом усього номеру. У приспіві рожево-червона гамма, протягом усього номеру з’являються жовті кольори. Періодично з боків екрану графікою накладають фіолетові клуби диму. На останній хвилині танцівниці на кілька миттєвостей залишають виконавицю саму. В цей час з боків від співачки комп’ютерною графікою накладається вогонь. Потім танцівниці знову повертаються до неї і Елені доспівує останні рядки. Номер дуже складний, так як Елені співає і активно танцює в ході всього номеру.

Таким насиченим виявився другий день репетицій. Щодо букмекерів, то трійка лідерів залишилася сталою: Ізраїль, Франція, Австралія. До топ-10 потрапили Кіпр та Фінляндія, а Греція – 11.

1ф

Залишається дивним факт що Фінляндія, за думкою букмекерських контор, може не пройти до фіналу.

2ф

Автор: Денис Бондарєв

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: