Євробачення 2018

Повний огляд першого дня репетицій Євробачення-2018

Нарешті ми дочекалися неофіційного відкриття Євробачення 2018! 28 квітня відбулися перші репетиції. За збігом обставин серед тих країн, які першими випробували сцену в Лісабоні було чимало фаворитів.

Азербайджан (Aisel «X My Heart»)

Починає співачка одна? лежачи на одному з п’яти постаментів (вони схожі на крижини). Потім вона встає і співає пісню, переміщуючись по ним. До другої половини пісні виходить 4 танцюриста і теж заповнюють ці “крижини”. У номері використовується комп’ютерна графіка? схожа на зірки. Номер в біло-синіх тонах. Айсель у білій сукні, танцюристи також в білому.

Ісландія (Арі Оулафссон «Our Choice»)

Виконавець стоїть на сцені біля стійки першу половину пісні. Його оточують бек-вокалісти: три з правого боку і два з лівої. Одягнений в червону водолазку і світлий костюм з червоною вишивкою. Перша частина номера в синіх тонах. Далі він кидає стійку і йде вперед, бек-вокалісти слідують за ним. Світло стає жовто-червоним.

Албанія (Еугент Бушпепа «Mall»)

На сцені зі співаком два гітариста, барабанщик і дві бек-вокалістки. Починається номер в напівтемряві, світло включається на приспіві. Початок номера в синіх тонах, від першого приспіву і до кінця колірна гамма переважно червона. Вокально бездоганно! Номер – статичний.

Бельгія (SENNEK «A Matter of Time»)

Протягом усього номеру співачка одна. Виступає вона не на основній сцені, а на обідку, який обрамляє сцену. Виконавиця ходить по ньому під час виконання пісні. Одяг – темний. Номер в чорно-білих кольорах. Активна робота світлових прожекторів.

Чехія (Міколас Йозеф «Lie to Me»)

У центрі квадратний подіум зі сходами. З боків від нього два подіуми зі стіною (екрани) для танцюристів. Міколас одягнений в білу сорочку, темні штани, заправлені в білі шкарпетки, кросівки, окуляри. Рюкзак присутній не спочатку номера, глядач не бачить моменту, коли він з’являється на його спині. До середини номера танцюристи приєднуються до виконавця на центральному подіумі. Активна хореографія танцюристів, Миколас більше зосереджений на співі, але теж танцює. До кінця номера співак виходить на ободок сцени і закінчує співати на ньому, танцюристи залишаються на сцені. Номер в синьо-фіолетових кольорах. Під час репетиції були проблемі зі звуком, що призвело до затримки всіх наступних репетицій. На другому прогоні Міколас виконував сальто, а ввечері стало відомо, що співак пошкодив спину і був госпіталізований до лікарні.

Литва (Ієва Засімаускайте «When we’re old»)

Ієва в світло-рожевій сукні, починає співати, сидячи на підлозі. У першій половині номеру практично нічого не відбувається. З другої половини Ієва продовжує сидіти, але повертається боком до глядачів і навпроти неї спливають чорно-білі картинки з людьми різного віку в обіймах. Далі вона встає і проходить по сцені, піднімається по одному з містків. На останньому акорді пісні з іншого боку містка підходить хлопець і обіймає її. На цьому номер завершується. Оформлення номеру біло-жовто-червоне.

Ізраїль (Нетта «Toy»)

Нетта стоїть в центрі сцени за лупером. З боків від неї стоять дві шафи, заповнених фігурками золотих котиків з лапками-маятника. У першій половині Нетта не відходить від лупера, танцівниці з кліпу в цей час танцюють на одному з містків. З другої половини Нетта відходить від свого помічника і її оточують танцівниці. Пізніше хлопець у футболці з написом “stupid boy” відводить її на ободок сцени, де вона і завершує номер зі своїм балетом. Номер в жовто-червоно-зелених тонах.

Білорусь (Alekseev «Forever»)

Протягом усієї пісні виконавець стоїть в центрі на подіумі. Починається номер з крупного плану, далі камера від’їжджає у Алексєєва в руках опиняється троянда, і він співає пісню їй. Після чого він передає її оператору, який кружляє з нею і передає троянду танцівниці в червоній сукні. Вона танцює на основній сцені. Далі танцівниця бере в руки лук і вистрілює з нього трояндою в Алексєєва. Бутон прилітає долоні Алексєєва. В кінці номеру він повертається спиною, на якій велика пляма з бутонів троянд, що нагадують кров. Номер в біло-червоному кольорі.

Естонія (Еліна Нечаєва «La Forza»)

Весь номер виконавиця стоїть у центрі сцени на подіумі в сукні, яка заповнює всю сцену. На нього проектуються різні зображення протягом усього номеру від квітів до спіралі різних кольорів. Колірна гамма номеру синьо-червона. Еліна показує відмінний вокал і отримує бурхливі оплески від преси!

Болгарія (Equinox «Bones»)

На сцені стоїть прозорий подіум, що нагадує п’єдестал. Учасники групи ходять по ньому протягом всього виступу. Акцент робиться на зйомці. В основному це крупні плани, також використовуються монтажні спецефекти. Номер в напівтемряві, чорно-білих тонах.

За підсумками першого дна залишились різні враження, що і було цілком прогнозовано і зрозуміло, оскільки, не кожен з виконавців гарно почував себе на великій сцені. Також не всі країни вміють робити захоплюючі номери.

Різні думки преси, та глядачів призвели до того, що у букмекерів більшість країн лідерів, які сьогодні провели свою першу репетицію втрачають у коефіцієнтах. Тепер трійка у боротьбі за перемогу виглядає так: Ізраїль, Франція, Австралія, в деяких конторах третьою залишається Болгарія.

341

А от з питань хто пройде до фіналу, думки збіглися в усіх букмекерів.

1н

Таким був перший день репетицій, а на нас чекає ще багато цікавих новин.

Автор: Денис Бондарєв

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: