Євробачення 2018

Євробачення-2018: ставки букмекерів до старту репетицій

Букмекерські ставки є настільки мінливими, що тільки і встигай за ними слідкувати. Винятком з правил виявилося 28 квітня,  цю дату можна назвати “затишьем перед бурей”. Після останнього огляду ставок минуло 2 тижні (14 квітня). За цей час відбулося досить багато змін в рішеннях букмекерів.

За цей час незмінним залишалися лише лідируючі позиції Ізраїлю (Netta “Toy”). Netta продовжує втримувати перше місце з досить великим відривом.

На другому місці міцно закріпилися представники Болгарії (Equinox “Bones”). Протягом двох тижнів Equinox впевнено тримають свої позиції, незважаючи на постійні коливання ставок на них.

Найбільш цікава ситуація склалася навколо третьої позиції. В різних букмекерських конторах перебувають різні країни, а саме: Чехія (Mikolas Josef “Lie to Me”), Франція (Madame Monsieur “Mercy”), Австралія (Jessica Mauboy “We Got Love”).

До останнього часу Mikolas Josef вів боротьбу за другу позицію. Згодом на Австралію почали  рости коефіцієнти, що і призвело до зменшення кортування на представника Чехії.

На відмінну від інших претендентів за бронзу, які з самого початку перебувають в топ-5, Франція – найбільш неочікуваний. “Сіра конячка” Євробачення-2018 – саме так можна назвати групу Madame Monsieur,  яка за думкою букмекерів з кожним днем має все більше шансів на перемогу.

1й

2й

Естонія (Elina Nechayeva “La forza”) фаворит номер один на перемогу у період кінець лютого – початок березня змістилась на 6 позицію.

Останніми днями ставки почали зросли і на Норвегію (Alexander Rybak “That’s How You Write a Song”), яка відірвалася від своїх конкурентів Швеції (Benjamin Ingrosso “Dance You Off”) та Бельгії (Sennek “A Matter of Time”). ТОП-11 замикають Греція (Yianna Terzi “Oniro mou”) та Іспанія (Amaia & Alfred “Tu canción”), ці країни мають однакові коефіцієнти майже у всіх букмекерських конторах.

Представник України (Mélovin “Under the Ladder”) продовжує замикали ТОП-20 з непоганими шансами виходу до фіналу.

Вже зовсім скоро рейтинги можуть змінитися, бо сьогодні, 29 квітня, розпочинаються перші репетиції, хто знає, можливо саме ваш фаворит стане лідером букмекерів. Старт репетицій – о 12:00 за київським часом.

Автор: Денис Бондарєв

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: