Євробачення 2018

Литва: Ieva Zasimauskaitė презентує пісню про вічне кохання

Вона – молода двадцятичотирьохрічна співачка. І підкорити європейську публіку збирається із піснею When We Are Old. Єва вже брала участь у національному відборі від рідної країни. Але вибороти поїздку їй вдалося тільки з четвертої спроби.

 

Єва народилася в литовській культурній столиці – місті Каунас. Музикою захоплювалася ще з дитинства. Грала на фортепіано в дитячому ансамблі Linksmasis do.

Коли дівчинці виповнилося шістнадцять років, вона виступила у складі каунаського хору для поекту «Війна хорів». Її команда перемогла і після проекту Єва ще три роки виступала у його складі.

В 2012 році уже колишня хористка взяла участь у популярному на весь свій шоу «Голос Литви». Спроба виявилася успішною для неї і як результат – вона дійшла до суперфіналу.

 

 

Після цього вона активно будувала сольну кар’єру і вбачала Євробачення як свою наступну сходинку для просування. І ось з 2013 року розпочалася її боротьба за право представляти рідну Литву. Ця боротьба практично без перерви тривала у 2013, 2014, 2016, 2017 роках. І 2018-ий став доленосним для Єви.

В цілому останнім часом Литві на «Євробаченні» не щастило.

Виступатиме дівчина у першому півфіналі, який відбудеться восьмого травня. Тоді ми і побачимо чи зможе Єва перервати цю чорну смугу і принести Литві новий кращий результат.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s