Євробачення 2018

Норвегія: Олександр Рибак вдруге штурмує Євробачення

Норвежці знову обрали у якості свого представника країни на Євробачення-2018 співака Олександра Рибака, який вже приніс країні перемогу в 2009 році.

Штурмувати конкурс норвежець білоруського походження планує знову разом зі скрипкою. Так само, як і дев’ять років тому, пісню Олександр написав сам. Щоправда, цього разу композицію про нещасливе кохання співати скрипаль не буде. Зараз він щасливий разом із дівчиною, вона графічний дизайнер за освітою і допомогала йому з ідеями для кліпу і номеру.

Пісня «That how you write the song» має веселий мотив.  У ній жартома співається про покрокову інструкцію як написати пісню. А сенс цього творіння – закликати людей не соромитись свого таланту, бо всі дрібнички можуть перетворитися на дуже достойну річ.

У фіналі норвежського нацвідбору Melodi rand Prix брали участь десятеро учасників. Серед знайомих облич там також була Стелла Мвангі, яка представляла Норвегію у 2011 році в Дюсельдорфі. Щопрада, цьогоріч вона об’єдналася у дует разом із Олександрою Ротан, а пісню для фаворитки Ребекки Торсен написав автор пісні «A Monster Like Me», що посіла у Відні восьме місце. Свій власний успіх Рибаку повторити буде дуже важко, тому що він переміг із рекордною на той час кількістю балів – 387. А загалом за один конкурс він встановив вісім рекордів. І дуже довго втримував свою позицію, допоки у 2016 році не змінили систему голосування, де голоси від суддів додаються до голосів від глядачів.

Але якщо взяти кількість голосів окремо, 387 ні від глядачів, ні від суддів ще так ніхто і не набрав, навіть, новий рекордсмен «Євробачення» Сальвадор Собрал. Тож, чи зможе Олександр стати другим Джонні Логаном (це єдиний співак, який двічі перемагав на «Євробаченні» у 1980 та 1987 роках, який, до речі теж народився, як і Олександр 13 травня) і отримати нову перемогу на свій тридцять другий День народження в якості подарунку -побачимо уже в Лісабоні.

Автор: Марина Крівінчук

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s