Євробачення 2018

НОВИНА ДНЯ: На Євробаченні змінилися правила голосування журі

Новий рік — нові правила! Євробачення кожен раз дивує нас новими правилами, цього року вони торкнулися журі конкурсу. Майже кожному фанату конкурсу відоме це палаюче відчуття, коли країна зовсім не дала балів твоєму фавориту через голосування жюрі.

Цього разу, щоб уникнути непорозуміння між колегами та привести голосування до ладу, буде запроваджена нова система голосування суддів — експоненціальна, заявлено на офіційному сайті конкурсу.

Таким чином, колегіальне рішення матиме перевагу над думкою кожного члена журі окремо. Ця правило була введено для того, щоб уникнути ситуацій, коли більшість членів журі віддають перевагу одному учаснику, а особлива думка одного з суддів при цьому може сильно вплинути на результат. Бо бувало, що один з членів жюрі поставив країну на 26 місце у фіналі, а усі інші були в захваті і знайшли їй місце у топ-10, однак конкурсант все ж не отримав ані балу від країни.

Ці дві системи продемонстровані на графіку, як ми бачимо — нова система — така собі лижна траса, тоді як стара — пряма.

 

71
72
Таким чином, ми отримуємо, що вага першої пісні топу від суддів – більше ніж другої, а другої більше ніж третьої, й так далі на зниження. В результаті ми отримуємо більш щільний та врівноважений топ!

EBU сьогодні підкинув задачку із зірочкою, вся команда ОГАЄ перетворилась на математиків та геніїв формул та підрахунків, але ми це зробили, і сподіваємося, нам вдалося це пояснити.

Тож якщо взяти дві уявні країни та порівняти стару й нову системи, то ми зможемо побачити, що у журі №4 буде менше шансів злити країну №2 саме у новій системі. Це і дозволяє цій країні стати переможцем такого порівняння, уявного двобою за перше місце у остаточному сумарному голосуванні.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: