Євробачення 2018

Євробачення-2018: підбірка акустичних версій конкурсних пісень

З кожним днем Євробачення все ближче й ближче. Задля успіху кожний намагається переконати публіку в тому, що його пісня – найкраща. Одним з популярних варіантів самореклами є запис акустичної версії пісні. Іноді ці записи можуть бути досить цікавими та креативними.

Одним з перших акустичну версію презентував представник Німеччини. Відео наповнене душевністю та домашнім теплом, напевно це пов’язано з тим, що Міхаель Шульте присвятив пісню своєму батьку.

Несподіваною за своїм звучанням виявилась акустична версія гурту Eye Cue з Македонії. Вона була виконана на TV-шоу та записана у ролі окремої версії.

Найцікавішим для кожного жителя Європи є відео представниці Фінляндії. Саара Аалто виконала  пісню 34 мовами під супровід фортепіано, у тому числі заспівавши українською.

Всі звикли до запальної пісні від Кіпру. Ніхто навіть не сподівався почути  композицію “Fuego” в ліричному виконанні, однак Елені Фурейрі в акустичній версії вдалося зробити неможливе.

Більшість пісень в акустичній версії є ліричними, на відмінну від оригіналу. Та цього не можна сказати про швейцарську пісню Stones від гурту ZiBBZ, навпаки вона стала більш веселою, захоплюючою та наділеною безліччю фарб. В кінці відеороботи можна побачити жартівливі кадри зі зйомок. Це відео слід описати такими словами: драйвово, гумористично і яскраво.

Цікаво до створення відеороботи підійшла і Данія. Пісня вікінгів у виконанні Rasmussen звучить етнічно під будь-який супровід, чи то акустичної гітари, чи то скрипки. Щоправда, скрипка популярна в іншій скандинавській країні і не присутня в відеоряді, натомість можна побачити уривки з репетицій до Євробачення та познайомитися з бек-вокалістами.

Автор: Денис Бондарєв

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s