Євробачення 2018

Естонія показала сукню Нечаєвої для Лісабону

Естонське телебачення пролило світло на постановку Еліни Нечаєвої. Як повідомляє он-лайн видання ESCToday, Естонії вдалося знайти кошти на створення такого ж номеру, як й на Eesti Laul (національний відбір Естонії), а отже його вдосконалену версію ми побачимо в Лісабоні.

Виступ Еліни буде супроводжуватися повним спектром емоцій в акомпанементі з льодом, квітами та водою, однак все це може бути змінено, оскільки фінального рішення не прийнято. Відео-постановник Альона Мовко заявила, що репетиції номера вже розпочалися.

“Ми спробували і це виглядає дуже круто! Євробачення — велика подія, і виступ Еліни буде чимось особливим”, – заявила вона.

1ж
Фото:ERR

2ж

3ж

4ж

5ж

Якщо говорити про саму сцену, Альона також наголосила: “Коли, я її побачила, я одразу подумала, що вона зроблена винятково для Еліни, особливо завдяки її округлій формі. І глядачі будуть знаходитись з майже усіх сторін сцени, тому це допоможе побачити номер під різними кутами”.

Не дивлячись на маленькі недоробки, Альона Мовко також висловила свою повну довіру команді, додавши, що працює з перфекціоністами і кожен з команди хоче зробити найкраще шоу.

Автор: Леонід Кривошеєв

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: