Євробачення 2018

Буде спекотно, однак початок номеру ми змінили: MELOVIN розповів про постановку для Євробачення-2018

З точки “А” в точку “Б” виїхало щось дуже технологічне, а саме — декорації до номеру MELOVIN у Лісабоні. Саме про це представник України заявив у інтерв’ю “Комсомольской правде в Украине”.

На сцені в Лісабоні ми побачимо “трошки інший” номер, ніж на сцені національного відбору, але головний елемент – вогонь буде збережено.

“Це будуть дуже гарні, дуже круті декорації, це буде саме так, як мені того хотілось, але не вистачало коштів показати на національному відборі…Буде спекотно, однак буде дуже цікавий початок”, – заявил співак.

Однак деталі номеру MELOVIN відмовився повідомляти. Навіть попри зацікавленість представників інших країн, наприклад естонки Еліни Нечаєвої, якій теж хотілося дізнатися, як український представник змінить свою постановку.

Не дивлячись на дуже суворі обмеження організаторів та сцени Євробачення-2018, перформанс, що приготував виконавець для Європи, не порушує ніяких правил і повинен сподобатися багатьом. Повністю дізнатися чергову загадку від таємничого MELOVIN ми зможемо вже у другому півфіналі Євробачення, що пройде 10 травня у столиці Португалії, місті Лісабон.

Автор: Леонід Кривошеєв

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s