Євробачення 2018

ЕСТОНІЯ: опера та сучасне звучання від Еліни Нечаєвої

Еліна Нечаєва стала переможницею естонського національного відбору “Eesti Laul-2018”. У фіналі відбору взяли участь 10 учасників, серед яких Еліна виборола право співати у Лісабоні свою пісню “La forza”, що звучатиме італійською мовою.

У естонському національному відборі  взяли участь 20 співаків та гуртів. Також фани конкурсу мали могу спостерігати виступи вже відомих нам естонських євроспіваків. Серед них:

  • Stig Rästa – представник Естонії на Євробаченні 2015 у Відні
  • Gerli Padar – представниця Естонії  на Євробаченні 2007 у Гельсінкі
  • Rolf Roosalu – багаторазовий учасник відбору

Еліна Нечаєва отримала найвищий бал від професійного журі та глядацького голосування.

Пов’язане зображення

Естонський відбір сформований таким чином, що з двох півфіналів путівку до фіналу отримують 5 учасників. У фіналі було обрано трійку шляхом комбінації 50/50, де половина жюрі, а інша половина – глядацьке голосування. Вже серед цієї трійки було обрано Еліну. Авторами її пісні стали Timo Vendt, Mihkel Mattisen, Ksenia Kuchukova та сама Elina.

Топ-3 естонського відбору :

  • 1) Elina Nechayeva – La Forza
  • 2) Stig Rästa – Home
  • 3) Vajé – Laura (Walk With Me)

Цього року естонський національний відбір святкував своє десятиліття. Саме тому було організоване грандіозне шоу, яке вирішили провести у найбільшій арені Естонії – Saku Suurhall, де свого часу відбулося найперше Євробачення на просторах колишнього СРСР (2002 рік). Ведучими шоу були Meelis Kubo та Ott Sepp.

Результат пошуку зображень за запитом "estonia eurovision 2018"

Змагання 2018 року стало найскладнішим та технічно-інноваційним. Навіть репетиція відбору зібрала понад 6000 глядачів на арені. Шоу транслювалося на телебаченні та по радіо. У прес-центрі працювало понад 100 журналістів, серед яких 20 представників зарубіжної преси.

Еліна Нечаєва народилась у 1991 році, закінчила Естонську академію музики та театру, де навчалася класичному співу. Її пісня “La Forza” вразила не тільки естонську громадськість, а і міжнародну публіку.

Пов’язане зображення

Минулого року Естонію представляли Koit Toome та Laura з піснею “Verona”. Попри гарні відгуки, Естонія не змогла вибороти собі місце у фіналі Євробачення-2017, яке відбулося у Києві. Чи зможе Еліна Нечаєва гідно представити свою країну? Вже скоро дізнаємось.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s