Євробачення 2018

Вони знають не все: повний аналіз вибору букмекерів на Євробаченні за три роки

Єврофани активно слідкують за змінами у букмекерів ще до початку фіналу Євробачення. Мало хто здогадується, що коефіцієнти змінюються навіть під час виступів фіналістів і аж до того моменту, доки не почнеться фінальне оголошення балів.

В цей час з котуванням букмекерів відбуваються різні зміни, іноді змінюються призери та навіть лідер. І бувають моменти, що навіть за наявності останніх даних, які отримують контори, їм не завжди вдається вирахувати переможця.

ОГАЄ Україна пропонує ознайомитися з останніми ставками та порівняти їх з фінальним протоколом за останні три роки (2015 – 2017).

Наше дослідження розпочнеться з 2015 року.

1q

Саме так виглядало остаточне рішення букмекерів.

Результат Євробачення-2015 (останній рік за старою системою голосування, в якій сумарний бал від країни складався з результатів глядацького голосування та рішення членів журі).

2q

Порівнюючи ставки з результатом, не важко помітити, що букмекери повністю вгадали топ-5 та всіх учасників, які увійшли до десятки. Враховуючи таку кількість співпадінь (10 з 10), виникає питання, чи все вони знають про результати пісенного конкурсу? Аналізуємо далі!

Євробачення-2016 стаkj для України переможним, не зважаючи на всі сумніви букмекерів у першому місці Джамали.

3q

Фаворитом букмекерів виявились Росія та Австралія, які, за думкою букмекерів, були головними претендентами на перемогу.

Однак сталося не так, як гадалося.

4q

Порівнюючи результати помітно, що трійка залишилася сталою, окрім найважливішого – переможця. Хочеться підкреслити неочікуваний результат Польщі (22 місце за коефіцієнтами), та повне фіаско Іспанії (22 місце по факту) і Великобританії (24 місце). Результат останніх не став великою несподіванкою для глядачів конкурсу, на відміну від букмекерів. В цілому – 7 з 10 і невідгаданий переможець.

Останнім розглянемо результати найбільш неочікуваного минулорічного пісенного конкурсу-2017.

Всі пам’ятають, що до початку фіналу букмекери пророкували перемогу виконавцю з Італії Франческо Габбані. Потім лідер постійно змінювався і, в результаті, вони зупинилися на думці, що переможе Болгарія.

5q

Порівнюючи між собою котування букмекерів, цікавим є те, що в 2015 та 2016 роках був чітко виражений лідер, натомість в 2017 році такого лідера не було.

Тепер переглянемо результати конкурсу.

6q

Порівнявши останні результати, можна відзначити те, що мало хто очікував побачити в трійці призерів країну, яку до початку репетицій не кожен міг уявити у фіналі – Молдову. В наведеному рейтингу букмекерів вона знаходилася на дев’ятому місці.

Є вірогідність, що саме учасники з Молдови SunStroke Project не дозволили поборотися Італії за перемогу з Португалією та Болгарією. Гурт представив більш запальний та яскравий номер, ніж Франческо Габбані, а Салвадор Собрал та Крістіан Костов мали концепцію номеру, розраховану на іншу аудиторію.

Так само як і в 2016 році, букмекери змогли відгадати 7 учасників, які потрапили до десятки, але відмінність полягає в тому, що трійка призерів виявилася іншою.

До висновків нашого дослідження можна віднести те, що букмекерські контори можуть лише пропонувати свій результат, а погодитись з ним, чи ні – вирішувати ВАМ! Також на результат конкурсу вплинув факт зміни підрахунку балів. Так як до 2016 року за пріоритет бралася оцінка журі, які є більш прогнозованою.

Повертаючись в сьогодення, у букмекерів продовжують змінюватися ставки. Австралія потіснила з 4 місця Естонію та майже на рівні знаходиться з Болгарією та Чехією. Водночас, Ізраїль потроху втрачає свою перевагу, однак досі залишається лідером букмекерів.

7q

Автор: Денис Бондарєв

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: