Євробачення 2018

ЗЙОМКИ ПОСТКАРДУ: Як Меловін знімався у візитівці України?

На початку квітня представник України на Євробаченні, Меловін, відвідав Португалію для зйомки традиційного посткарду учасника.
Зйомки проходили у мальовничому місті Віла-Нова-де-Мілфонтеш в буквальному сенсі на краю Європи. Співаку дуже сподобалася країна про що він каже у своєму інтерв’ю одному з українських видань.
«А коли ми відзняли візитку, відвідали ресторан отелю аби повечеряти та поспівати у караоке, – згадує артист. – І знаєте кого ми зустріли? Рідну сестру Кріштіану Роналду! Вона, до речі , дуже гарно співає. Було дуже приємно, що її компанія аплодувала мені після кожної пісні».
«Португалія стала для мене справжнім відкриттям, – каже MELOVIN. – Там зовсім інше повітря, зовсім інші люди! Що мене вразило, чоловіки там завжди вітаються з жінками, цілуюючи їх у щічку. При зустрічі – тричі, при прощанні – двічі. І не має сенсу, були вони знайомі до цього чи ні. Коли на зйомках член знімальної групи підійшов та привітався так з моїм стилістом, ми навіть дещо зніяковіли (сміється)».
Подробиць співак не розповів, але додав, що в них не було ніяких суперечок,а тільки пропозиції, адже знімальна група складається з справжніх професіоналів, що створюють картинку під кожного артиста особисто.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: