Євробачення 2018

ЗЙОМКИ ПОСТКАРДУ: Як Меловін знімався у візитівці України?

На початку квітня представник України на Євробаченні, Меловін, відвідав Португалію для зйомки традиційного посткарду учасника.
Зйомки проходили у мальовничому місті Віла-Нова-де-Мілфонтеш в буквальному сенсі на краю Європи. Співаку дуже сподобалася країна про що він каже у своєму інтерв’ю одному з українських видань.
«А коли ми відзняли візитку, відвідали ресторан отелю аби повечеряти та поспівати у караоке, – згадує артист. – І знаєте кого ми зустріли? Рідну сестру Кріштіану Роналду! Вона, до речі , дуже гарно співає. Було дуже приємно, що її компанія аплодувала мені після кожної пісні».
«Португалія стала для мене справжнім відкриттям, – каже MELOVIN. – Там зовсім інше повітря, зовсім інші люди! Що мене вразило, чоловіки там завжди вітаються з жінками, цілуюючи їх у щічку. При зустрічі – тричі, при прощанні – двічі. І не має сенсу, були вони знайомі до цього чи ні. Коли на зйомках член знімальної групи підійшов та привітався так з моїм стилістом, ми навіть дещо зніяковіли (сміється)».
Подробиць співак не розповів, але додав, що в них не було ніяких суперечок,а тільки пропозиції, адже знімальна група складається з справжніх професіоналів, що створюють картинку під кожного артиста особисто.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s