Євробачення 2018

ГРЕЦІЯ: Джанна Терзі зі своєю мрією до Лісабону

Джанна Терзі представить Грецію на Євробаченні 2018 у Лісабоні. Про це повідомила Грецька корпорація телерадіомовлення «ERT». Цього року Греція планувала обирати представника за допомогою національного відбору, але він так і не відбувся у зв’язку дискваліфікації учасників. Автоматично представником Греції стала Джанна, яка відповідала усім вимогам національного відбору. Конкурсна пісня співачки має назву «Oneiro Mou», що в перекладі означає «Моя мрія».

Джанна Терзі – 38-ми річна співачка, кар’єра котрої розпочалася в 2005 році. З того часу в її творчому житті змінилося багато чого. Вона випустила декілька успішних альбомів і переїхала із Греції до Америки. За її словами, Джанна надихалася такими світовими зірками як Селін Діон, Майкл Джексон, Мерайя Кері та Уітні Хьюстон.

Yianna-Terzi-e1518793564260-720x340

Тож чи повторить грецька виконавиця успіх своєї музи Селін Діон 30 років потому (Селін Діон перемогла на Євробаченні 1988 від Швейцарії) дізнаємося вже в травні.

Наші враження від Греції:

Оцінка 9/10 – Яна Терзі по факту без боротьби стала представником Греції, однак я думаю, якщо б навіть фінал нацвідбору і відбувся, то вона б 100% перемогла. Пісня дуже класна, меседж про зв’язок людини з Батьківщиною-неймовірний. Лаіка, грецька мова и проникливий голос співачки створюють неперевершену атмосферу. Я сподіваюся, що Греція без проблем пройде у фінал і потрапить у топ-7. – Аліна Eurofan, редактор та відеоблогер

Оцінка 4\10 –  Вася Домченко, редактор

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s