Євробачення 2018

КІПР: Елені Фурейра під прапором сусідньої країни поїде на конкурс!

У лютому, після декількох тижнів спекуляцій та багатьох років очікування фанатів, що бажали цього, кіпріотський мовник RiK підтвердив, що грецька зірка Елені Фуреіра під прапором Кіпру боротиметься за перемогу на “Євробаченні-2018”. І вона дійсно сколихнула фанатів з офіційною презентацією своєї пісні “Fuego“.

Переконайтеся, що у вас є вогнегасник поруч, коли ви увімкнете цю пісню, бо неодмінно стане гаряче!

Традиційний біт та аутентичні звуки визначають розвиток подальших подій- настане музична хвиля тепла, яку очолить ця грецька богиня. Однозначно Елені претендує стати секс-символом цьогорічного конкурсу

Тематично пісня працює на багатьох рівнях. Fuego – це тепло, пристрасть та натхнення – саме такі асоціації викликає ця пісня. Це також може відображати почуття емансипації та сили – внутрішнє тління, яке дає життя, пожадливість, любов тощо.

Картинки по запросу eleni foureira

Із запальними танцями ця пісня, швидше за все, стане літнім хітом, адже вона поза кордонами та почуттями. Кліп дає зрозуміти, що Елені вміє робити шоу. Виглядаючи надефектно у своїх нарядах, вона підкорює нас як візуально так і музично, що показує її універсальність.

Євробаченські мрії Елені можна було простежити ще в минулому. Фурейра майже пройшла на Євробачення в 2010 році, коли вона змагалася в грецькому нацвідборі  з піснею “Kivotos tou noe”. Не дивлячись на те, що вона посіла друге місце, співачка не втратила бажання потрапити на Євробачення.

У 2013 році знову виступила на грецькому національному фіналі – але на цей раз у інтервал-акті. Вона приєдналася до переможниці “Євробачення-2004” Руслани у пісні “Wild Dances”.

У минулому році Елені також поскаржилась на те, що грецький мовник не обирає її своїм представником на конкурсі. Тому вона й вирішила, що досить зволіки, а тому настав час для змін. Кіпріотський мовник одразу погодився обрати Елені за свого представника на конкурсі.

Тож чи підірве Елені цим хітом усю Європу? Побачимо у травні, коли співачка виступить, нарешті, вже на португальській сцені Євробачення.

Наші перші враження від Греції:

“Тут немає, що і казати. Сучасний танцювальних хіт, який на рівні “La La Love” Іві Адаму, запам’ятається усім шанувальникам конкурсу. Сто відсотків фінал і має бути місце у першій половині таблиці. Чекаємо на крутий номер і гідне виконання пісні у Лісабоні!” – Діма Єрмоленко, президент OGAE UKRAINE
Оцінка: 9/10
“Бейонсе з Кіпру. Давно я хотіла на Євробаченні побачити цю виконавицю. І нарешті це сталося. Запальна пісня, яка стане хітом цього літа. І не важливо яке посяде місце в фіналі (а в GRAND FINAL вона точно буде). Цікавий брідж, танцувальний приспів, запальна та сексуальана Елені. Для мене трохи є схожість з Іветою Мукучян. І я думаю це зіграє тільки на користь.” – Аліна Eurofan, редактор та відеоблогер
Оцінка: 8/10

Інші бали:

8/10 – Богдан Грималюк, редактор
10/10 – Андрій Самець, перший віце-президент OGAE UKRAINE
7/10 – Вася Домченко, редактор

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ ВІД ГРЕЦІЇ: 8.4/10

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s