Євробачення 2018

Скандал з плагіатом Хорватії: у команді учасниці знайшли винного

 

Плагіат-скандал з представницею Хорватії Franka досі не вирішився через відсутність коментарів від телеканалу-мовника HRT. Однак самі учасники конфлікту через соціальні мережі дають різні дані щодо ситуації, тим самим ще більше підігріваючи цікавість єврофанів чим це все закінчиться.

Franka на своїй сторінці у Facebook назвала пісню румунского виконавця Guez кавером.

“Пісня Crazy є продуктом Karpo media group та Браніміра Міхалевіча. Пісня спродюсована Денісом Мевля (також відомим як Denzel), слова та музичне аранжування написала сама Franka. Команда активно розпочала роботу над піснею в грудні разом із хорватським телемовником (HRT)”, – написала виконавиця на своїй офіційній сторінці у Facebook.

франка

У свою чергу румунський виконавець Guez вирішив не мовчати і розповісти свою версію конфлікту.

“Хорватська команда “Євробачення” говорить неправду. Це не безкоштовний інструментал, який вільний у доступі. Ми розпочали цей проект 11 січня 2018 року. Продюсер продав ці біти або двічі дав на них право користування. Перестаньте брехати, Румунія не крала у Хорватії пісню”, – написав Guez.

90

Окрім того, він додав до свого поста скріни, де видно, що менеджмент артиста зв’язався з denzbeatsmusic задля того, щоб придбати екслюзивні права на біти пісні “Blame Me”. Електронний лист датований 11 січня 2018 року.

78

Як зрозуміло з фотографій, саме наступного дня команда Guez отримала ці біти. Це зазначено у комп’ютерних даних. А ось відозмінена дана папка була 3 січня.

666

Роз’яснити ситуацію намагався один з продюсерів пісні Бранімір Міхалевіч. Про це повідомляє телеканал 24sata.

“Пісня повністю наша робота… я працював разом зі своїм колегою Денісом Мевля, відомим під псевдоніном Denzel. За останні два дні ми інтенсивно працювали, щоб дізнатися, як все це відбулося. Нарешті, ми прийшли до висновку, що Деніс, який продає біти, на сторінці продажів помилково поставив неправильний документ під назвою іншої пісні, тобто він поставив на продаж пісню для Євробачення, без моєї згоди як соавтора”, – зазначив Міхалевіч.

“Безумовно Guez купив пісню “Blame Me” з дуже обмеженою ліцензією, але я також повинен зазначити, що румунський музикант порушив дві статті стосовно придбання інструментальної доріжки у Denzel, вживши заходів, яких він не мав право приймати відповідно до договору. Нарешті, я хочу подякувати HRT за розуміння і за вашу підтримку”, – написав продюсер.

Нагадаємо, що поки хорватський телеканал-мовник ніяк не прокоментував ситуацію. Однак можливо питання буде вирішено “кулуарно” і Хорватія без проблем заспіває свою пісню на сцені Євробачення-2018 у Лісабоні.

#eurovision2018 #eurovisioncoratia #eurovisionfranka #scandal

One comment

  1. Такий “награний” скандал на мою думку… Більше виникає запитань “Чому саме зараз?” ніж питань про походження мелодії….

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s