Євробачення 2018

АЗЕРБАЙДЖАН: Aisel буде підкорювати серця всієї Європи “перекреслюючи своє”

Аісель народилася у сім’ї музикантів у 1989 році. Музика займала значну частину її життя, починаючи з Спеціальної середньої музичної школи до відвідування Азербайджанської державної консерваторії в Баку. З тих пір вона випустила кілька синглів і виступала не тільки у Азербайджані, але також і в Росії, Грузії, Туреччині, Україні, Ізраїлі, Швейцарії, Нідерландах та Італія.

 

Аісель з азербайджанської перекладається як «шлях, котрий веде нас до місяця». Це добре підкреслюється в пісні “X My Heart”, з якою Аісель представлятиме Азербайджан у Лісабоні. Цього року азербайджанці написали свою пісню у Лондоні.

maxresdefault.jpg

 

Аісель розповідає: «Ця пісня стала моєю улюбленою з першої секунди, коли я її почула. Музика дала мені позитивне піднесене відчуття під час виконання. Вона має динаміку, що змішувало мене насолоджуватись кожною секундою у студії. Я відчуваю міцний зв’язок з нею. Оскільки віра в себе допомогла мені подолати декілька труднощів, які я мала у своєму житті. Це месседж, який я хочу відправити кожному:  віра в себе може зробити вас «міцнішими за гармати» .

X My Heart була написана грецьким продюсером, композитором та автором пісень Дімітрісом  Контопулосом та Сандрою Б’юрман зі Швеції. Обидва автори перемагали на Євробаченні. Дімітріс у глядацькому голосуванні в 2016 році, а Сандра у 2011.

Наші враження від Азербайджану

Оцінка 4/10
– Звичайна, стандартна, штампована пісня для євробачення! Але почувши голос Айсель, можна сказати що вона може набагато більше! – Богдан Грималюк, редактор

Оцінка 8/10 – Чудова пісня. У стилі “Азербайджан на Євробаченні”. Все якісно і гарно. Дуже добре запам’ятовується. Особисто мені дуже імпонує посил. Вважаю її темною лошадкою. – Владислав Семенченко, перший віце-президент OGAE UKRAINE

5/10 – Leonid Kryvosheiev, редактор
7/10 – Андрій Самець
, другий віце-президент OGAE UKRAINE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s