Євробачення 2018

ШВЕЦІЯ: запальний Benjamin Ingrosso затанцює в Лісабоні!

Після шести шоу у шести містах протягом шести тижнів, «Melodifestivalen 2018» традиційно завершився в одній з найбільших арен Європи – Friends Arena в Стокгольмі. Дванадцять учасників змагалися у конкурсі та боролись за можливість представляти Швецію на Євробаченні 2018 року в Лісабоні. Врешті-решт, Benjamin Ingrosso здобув перемогу з піснею “Dance You Off”!

Від великих танцювальних пісень до сердечних балад, від вражаючих постановок до мінімалістичний виступів – Мелодіфестивален вкотре вражає рівнем шоу-продакшн та хітовістю музичних композицій. До проходу у фінал співак виступив останнім у першому півфіналі і запам’ятався оригінальним номером, який, як каже сам юнак, віддає спогадами про найкраще постановки “MTV Music Awards” 80-х та 90-х, які були у  олдскульного Майкла Джексона, легендарної Джанет Джексон.

Цього року рішення було одностайним: Бенджамін виграє після того, як перемагає у голосованні як журі, так і публічного голосування.

Голосування журі визначало двох фаворитів фіналу – запального Інгроссо та романтичного Фелікса Сандмана, що представив мінімалістичний та зворушливий номер.

У глядачів фаворит виявився тим самим, тому Бенджаміна можна назвати беззаперечним лідером у пісенній гонитві цього року. Хоча дотепер перше місце у шведському iTunes займає Фелікс зі своєю піснею “Every Single Day”.

Інгросо брав участь у Melodifestivalen 2017 з піснею “Good Lovin”, яку він написав спільно з Louis Schoorl та Matt Pardon. Він зробив пройшов до фіналу з другого півфіналу, а там згодом посів п’яту сходинку.

Що ви думаєте про результати Melodifestivalen 2018 року? Чи правильна пісня представлятиме Швецію на Євробаченні? Чим буде Бенджамін дивувати у травні? Побачимо вже зовсім скоро! До речі, MELOVIN виступатиме разом з цим юнаком у другому півфіналі конкурсу. І маємо цікавий факт: обидвом минулого року так і не пощастило потрапити на Євробачення з першого разу, але завдяки їх наполегливості цього року ми матимемо нагоду почути якісні та сучасні пісні вже на сцені головного Євробачення!

Наші враження від Швеції:

“Шедевр. Стильно, витончено, сучасно. Мій потенційний переможець Євробачення на даний час. Тут нічого зайвого, тільки справжня насолода від того, як вдало склався пазл.” – Леонід Кривошеєв, редактор
Оцінка: 10/10
“А шо це за позашлюбний син Тімберлейка, Марса та Бібера від шведів? Досить сучасно, драйвово, відповідає світовим стандартам музики, але нічого особливого. Нажаль.” – Леонід Кривошеєв, редактор
Оцінка: 5/10

Інші бали:

10/10 – Назар Яцишин, редактор
10/10 – Андрій Самець, перший віце-президент OGAE UKRAINE

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ ВІД ШВЕЦІЇ: 8.75/10

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s