Євробачення 2018

СЛОВЕНІЯ: заспіває про пошуки себе в часі та віртульності

Словенія визначилася із своїм представником і нею стала Ліа Сьорк. Ця країна брала участь у Євробаченні 23 рази. З того часу словенці пропустили лише два фестивалі: у 1994 і 2000. Співачка Ліа Сьорк буде представляти Словенію на Євробаченні 2018, її обрали серед шістнадцяти претендентів, а у фінал вийшло 8 учасників. Вона заспівала на відборі пісню словенською мовою «Hvala, ne!»

Проте, вже на самому конкурсі вона співатиме англійською, аби бути ближче до європейських слухачів. Свою пісню вона вважає сучасною та інноваційною. Ця пісня про час та віртуальність, у якій ми живемо і про те, як знайти себе в цьому часі. Як вона зізналася, вона не розраховувала на перемогу, але вірила у свою пісню. Вона знала, про що хотіла сказати і донести до слухачів.

Натомість, це не її перша поїздка на «Євробачення». У своєму житті їй уже доводилося стояти на головній пісенній сцені Європи разом із Тінкарою Ковач. Минулого року Словенію представляв Омар Набер, який не вийшов до фіналу, зайнявши сімнадцяту сходинку в першому півфіналі в Києві. Зараз найкращий результат Словенії – сьоме місце у фіналі, яке вони отримали двічі у 1995 та 2001 роках.

Тож, чи вдасться співачці пройти до фіналу і принести новий кращий результат своїй країні, дізнаємося вже в травні.

Наші враження від Словенії

Оцінка 4/10 Вона відрізняється. Вона поза межами того, що цінується на Євробаченні, вона зовсім якась по-словенському інша. І доля її у пісенному конкурсі непередбачувана. Та й за собою залишає дуже змішанні відчуття, накштал «Шо це зараз було?» – Leonid Kryvosheiev, редактор

4/10 – Богдан Грималюк, редактор
7/10 – Андрій Самець, перший віце-президент OGAE UKRAINE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s