Євробачення 2018

САН-МАРІНО: змінює постійну учасницю на Jessika та Jenifer Brening

Найменша країна Євробачення обрала свого представника. Це – мальтійка Джесіка та Дженіфер Бренінг. Вони співатимуть пісню «Who we are». Вперше за свою історію ця країна оголосила світовий пошук представника. Пошук проводився через мережу Інтернет. Кожен, кому більше шістнадцяти років міг подати свою заявку на участь.

Восени було вирішено змінити формат змагання, щоб обрати представника на «Євробачення – 2018». Перша частина змагання проста. Потрібно лише презентувати свою пісню в соціальних медіа і зібрати групу підтримки. Пісні, які отримали її найбільше були допущені до наступного раунду – прямих ефірів.

SanMarino_artist_photo

У фіналі змагалися 11 претендентів. Переможця обрали, поєднавши голоси телеглядачів та суддів. Переможець отримує лейбл та квиток на участь у «Євробаченні», де співаки отримують шанс заспівати перед 200 мільйонами людей. Рамок ніяких не було,. Можна було обрати будь-який жанр. Серед співаків був, навіть, учасник від Зімбабве.

Нагадаємо, до цього моменту Валентина Монетта брала чотити рази участь на «Євробаченні» і її називають найвідомішою людиною країни після Президента. Вона і принесла одночасно найкращий і найгірший результат для рідної країни.

Наші перші враження від Сан Маріно:

Оцінка: 5/10
“Подивившись виступ дівчат, які представляють Сан-Маріно, можна з впевненістю сказати, що це далі як півфінал не потрапить. Скучна постановка, пісня нічим не чіпляє, хоча аранжування до пісні не погане”– Вероніка Бовсуновська, редактор

Інші бали:

3/10 – Назар Яцишин, редактор

3/10 – Василь Домченко, редактор

6/10 – Андрій Самець, перший віце-президент OGAE UKRAINE

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s