Український Національний Відбір

УКРАЇНА! MELOVIN представить нашу країну на Євробаченні 2018!

The decision has got to be made… Oh-oh! І Україна зробила свій вибір!

Сьогодні, 24 лютого Україна визначилась з представником на цьогорічне Євробачення молодого співака MÉLOVIN. Артист заспівав у фіналі свою конкурсну пісню “Under The Ladder”, у якій він співає у віру в свої сили, свій потенціал і акцентує увагу, що не треба боятися труднощів та проблем, якими б вони не були. Журі цьогоріч краще оцінили співака – на 5 балів. Вже традиційно і очікувано у фіналі від глядачів MÉLOVIN отримав 6 балів – максимальну оцінку.

Всього виступило шестеро учасників. Національний фінальний відбір на Євробачення 2018 розпочав своїм драйвовим виступом Kadnay

Наступною була Tayanna, яка наперекір суддівським порадам використати англійський текст, все-таки заспівала пісню «Леля» українською мовою. У її виступі запідозрили використання фонограми, що ледь не спровокувало конфлікт, але це виявилося неправдою, чим вона ще раз продемонструвала свій професіоналізм.

Наступним був гурт «The Erised», який вразив вдосконаленим виступом, проте судді не оцінили вокалу Соні Сухорукової та висловили думку, що пісня не надто підходить для Євробачення.

Laud запалив своєю піснею «Waiting», проте, як висловився Андрій Данилко, мотив дуже сильно нагадує пісню «Human». Вкотре співак отримав схвалу за унікальний голос і судді також оцінили харизму артиста.

Проект VILNA вражав етнічними мотивами та мелодійним співом, проте судді і у фіналі не оцінили її виступу.

Melovin заспівав свій реваншевий хіт «Under the Ladder». На сцені була конструкція, яка імітувала сходи, що вели до роялю, на якому співак зіграв останній приспів своєї пісні.  Журі вважають його композицію найбільш форматною для конкурсу.

Наприкінці, кожен із учасників заспівав пісню попередніх переможців «Євробачення», а завершила програму співачка Джамала зі своєю прем’єрою пісні «Крила».

За підсумками балів журі та глядацького голосування з другої спроби перемогу здобув 20-річний співак MÉLOVIN.

Тож, чи вдалим виявиться наш вибір і чи гідно наша країна буде представлена на «Євробаченні – 2018», дізнаємось за декілька місяців, коли MÉLOVIN представить свою пісню у другому півфіналі на головній музичній сцені Європи у Лісабоні. Бажаємо перемоги!

Без имени-3.jpg

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: