Євробачення 2018

НІМЕЧЧИНА: романтичний Міхаел Шульте співатиме у Лісабоні ‘You Let Me Walk Alone’

Німецький відбір під назвою ‘Unser Lied für Lissabon’ перемогла пісня ‘You Let Me Walk Alone’, яку виконав Michael Schulte (Міхаел Шульте). Але попри назву пісні Міхаел не був одиноким. Він отримав підтримку як і глядачів так і журі. Та у висновку отримав максимально можливу кількість балів.

Після того, як декілька останніх років Німеччині не вдавалось отримати високу позицію на конкурсі, німецький мовник NDR вирішив провести національний відбір із залученням міжнародних експертів. Експерти брали участь у виборі шести учасників, а також пісень. Крім цього був проведений пісенний табір, у якому взяло участь близько 15-ти авторів, композиторів та продюсерів. Вони розробляли пісні разом з учасниками відбору. Таким чином ми отримали 6 пісень німецького «Unser Lied for Lissabon», серед яких перемогу отримав Michael Schulte.

michael-schulte-gewinnt-deutschen-esc-vorentscheid

Michael Schulte (27 років) народився у містечку Доллерупі, поблизу кордону з Данією, та зараз проживає під Гамбургом. Перед широкою аудиторією вперше з’явився он-лайн. Після участі у німецькій версії “Голосу” у співака примітно збільшилась кількість шанувальників.

Його канал на YouTube мав більше 50 млн. переглядів та близько 200 000 підписників. Він має багато глядачів із Швеції, Норвегії, Британії та США. Наразі Міхаел є співаком та автором пісень, який успішно випустив 7 альбомів.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: