Євробачення 2018

НІМЕЧЧИНА: романтичний Міхаел Шульте співатиме у Лісабоні ‘You Let Me Walk Alone’

Німецький відбір під назвою ‘Unser Lied für Lissabon’ перемогла пісня ‘You Let Me Walk Alone’, яку виконав Michael Schulte (Міхаел Шульте). Але попри назву пісні Міхаел не був одиноким. Він отримав підтримку як і глядачів так і журі. Та у висновку отримав максимально можливу кількість балів.

Після того, як декілька останніх років Німеччині не вдавалось отримати високу позицію на конкурсі, німецький мовник NDR вирішив провести національний відбір із залученням міжнародних експертів. Експерти брали участь у виборі шести учасників, а також пісень. Крім цього був проведений пісенний табір, у якому взяло участь близько 15-ти авторів, композиторів та продюсерів. Вони розробляли пісні разом з учасниками відбору. Таким чином ми отримали 6 пісень німецького «Unser Lied for Lissabon», серед яких перемогу отримав Michael Schulte.

michael-schulte-gewinnt-deutschen-esc-vorentscheid

Michael Schulte (27 років) народився у містечку Доллерупі, поблизу кордону з Данією, та зараз проживає під Гамбургом. Перед широкою аудиторією вперше з’явився он-лайн. Після участі у німецькій версії “Голосу” у співака примітно збільшилась кількість шанувальників.

Його канал на YouTube мав більше 50 млн. переглядів та близько 200 000 підписників. Він має багато глядачів із Швеції, Норвегії, Британії та США. Наразі Міхаел є співаком та автором пісень, який успішно випустив 7 альбомів.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s