Український Національний Відбір

VIDBIR 2018: ДРУГИЙ ПІВФІНАЛ!

17 лютого наша команда мала змогу побувати за лаштунками другого півфіналу нацвідбору на Євробачення 2018. У півфіналі взяли участь 9 артистів, проте тільки трьом пощастило потрапити у фінал – MELOVIN, TAYANNA та гурт KADNAY змагатимуться за перемогу з вихідцями з першого півфіналу. Пропонуємо ознайомитись з інтерв’ю деяких учасників, котрі відповіли на питання спеціально для OGAE UKRAINE!

  • INGRET у ексклюзивному інтерв’ю для OGAE Ukraine, розповіла як вона поставилася до першого стартового номеру, чому обрала саме таку назву конкурсної пісні, та про свої улюблені пісні.

«Я не знала як реагувати, чи мені радіти, чи сумувати я була здивована, це добре, чи це погано, що я буду виступати під першим номером, але потім я зрозуміла, що це добре» – зауважила співачка. На рахунок пісні, то вона додала, що мала вже багато написаних пісень, «…але ця пісня, це перша, яка була вже в роботі, і тут підвернулася така нагода її презентувати на Євробачення. У нас було дві назви до пісні це Splash, або Save My Planet, і ми зупинилися на останній, так як у цій назві більша глубина, хоча вона і більш банальна». Також співачка поділилася своїми улюбленими піснями, це Земфира Jim Beam, всі пісні Portishead і Nneka – Heartbeat.

Переможець другого півфіналу – MELOVIN: “Мені дуже приємно, що судді оцінили моє старання”

  • MELOVIN у своєму ексклюзивному інтерв’ю для OGAE Ukraine, розповів про свою конкурсну пісню, стосунки з учасниками відбору та можливі фан-зустрічі. Співак розповів нам про свої фан зустрічі, які, за його словами відбуваються все рідше і рідше, у зв’язку з його щільним графіком. Про свою пісню співак розповів наступне: «пісня, якщо коротко, розповідає про всі наші поразки, які рано чи пізно приводять до перемоги, не існує перемог без поразок. На створення цієї пісні впливало багато факторів, це і минулий національний відбір, і емоції, і переживання, і енергетика, і завдяки цьому всьому появилася така пісня». Також виконавець додав, що найкраще зі всіх учасників спілкується з Інгрет Костенко, з якою, за словами артиста «все просто і гармонійно, ми і шуткуємо, і веселимося та й просто створюємо один одному класний настрій».

JULINOZA: “Євробачення – це такий конкурс, де композитори можуть познайомити слухачів з новою авторською музикою.”

  • Півфіналістка нацвідбору на Євробачення-2018, JULINOZA ексклюзивно для OGAE Ukraine розповіла, чому вирішила піти зі своєю казковою музикою на Євробачення та від яких композиторів бере натхнення. На рахунок нашої участі на національному відборі, то: «Євробачення це такий конкурс де композитори можуть познайомити слухачів з новою авторською музикою і мені буде дуже приємно щоб таку музику змогли почути і в Європі» – розповіла нам JULINOZA.

Фіналістка нацвідбору Євробачення-2018 TAYANNA: “Якщо вже боротися, то боротися до кінця.”

  • OGAE Ukraine взяв ексклюзивне інтерв’ю у TAYANNA, де нам вдалося дізнатися за її конкурсну пісню, та за її повернення на Євробачення. Співачка розповіла нам, що ця пісня є автобіографічна в якій виконавеця ототожнює себе з богинею кохання, і цим самим хоче донести до всіх дівчат і жінок, щоб вони несли у собі цю любов, і не зважали на усі труднощі, а ішли далі вперед посміхаючись і пританцьовуючи. Також, додала TAYANNA, якщо іти на конкурс, то потрібно мати свою позицію і якщо вже боротися, то боротися до кінця. «Цього року мені вже набагато лекше виступати на цьому конкурсі, тому, що я врахувала всі зауваження минулого року і звичайно, що дуже важливо, я маю досвід виступу на національному відборі, тому вже і не таке хвилювання. Крім того, кожен учасник повинен розуміти, що це велика відповідальність представляти свою країну на Євробаченні» – підкреслила співачка.

Гурт KADNAY: “Нам мало трьох хвилин, це така музика з якою хочеться ділитися вічність.”

  • Фіналісти національного відбору Євробачення-2018, гурт KADNAY у ексклюзивному інтерв’ю для OGAE Ukraine, розповіли на що витрачаюсь усі гроші та про перші емоції після виступу. «Ми знову ловимо себе на думці, що була минулого року, нам мало трьох хвилин, це така музика з якою хочеться ділитися вічність, це такий формат з яким ми практично одне ціле і це намагаємося донести до слухачів. Ми завжди разом обдумуємо всі образи та постановки і намагаємося дослуховуватися один до одного» – розповіли нам учасники гурту. Також вони розповіли про нового учасника гурту, який нещодавно до них долучився, і який немов би доповнює ту атмосферу яка була до цього. На наше запитання куди вони витрачають кошти, вони повідомили наступне: «Велику частину зароблених грошей ми витрачаємо на нові інструменти, завдяки яким ми створюємо набагато якіснішу музику від якої ми кайфуємо і відчуваємо себе щасливими»

Соліст гурту Yurcash Юрко Юрченко: “Люди всі вже понаїдалися форматів і минулий рік цьому підтвердження.”

  • OGAE Ukraine вдалося поспілкуватися з гуртом Yurcash, де ми змогли дізнатися про їх ставлення до Євробачення та нестандартну конкурсну пісню. Юрко Юрченко розповів нам, що він вважає, що потрібно відходити від форматів, які на думку виконавця, вже всім надоїли. «Минулого року, коли виграв Сальвадор Собрал, це ж теж не форматна пісня, проте люди її підтримали. Перш за все потрібно, щоб це було цікаво, щиро і від душі, тоді зможе перемогти будь який стиль» – зауважив співак. Також він додав, що гурт буде зав’язувати з конкурсами, а більше будуть приділяти увагу своїм виступам, організовувати тури і показувати людям те, що можливо вони ще і такого небачили.

Гурт Mountain Breeze: “Ми спочатку дуже нервували, але потім все пройшло.”

  • Ексклюзивно для OGAE Ukraine, гурт Mountain Breeze розповів про свої враження після виступу. Хлопці розповіли нам, що перед виступом було велике хвилювання, але потім все пройшло, загалом своїм виступом повністю задоволені. Також додали виконавці, що їх пісня небула написана вмисне для Євробачення, але випала така нагода, щоб саме тут її представити.

Співачка ILLARIA: “Незважаючи, що ми всі різні, ми повинні згуртовуватися задля спільної мети.”

  • ILLARIA розповіла ексклюзивно для OGAE Ukraine про свою конкурсну пісню. ставлення до коментарів жюрі та співробітництво з Constantine. Сама співачка не згідна з коментарями журі, тому, що: «Я вважаю, що саме пісня з етномотивами і українською мовою може як найкраще представити Україну на Євробаченні. В цій пісні основний меседж в українському тексті, а англійською мовою розшифровується цей меседж.» – зазначила виконавиця. Також вона розповіла про свою співпрацю з Constantine: «Я коли з ним познайомилася, то запросила його до себе в команду, і він зразу погодився. Мені імпонує його чесність, його справжність і унікальність.»

Гурт DILEMMA: “Євробачення – це унікальний шанс показати свою музику в Україні.”

  • Півфіналісти національного відбору на Євробачення-2018 гурт DILEMMA, ексклюзивно для OGAE Ukraine, розповіли яка музика їх надихає на створення власних хітів, та що вони отримали від Євробачення. «На Євробачення ми прийшли, щоб забрати те що нам належить, і ми це взяли, найперше це те, що ми виступили, поділилися своєю творчістю з людьми і ще раз заявили про себе, а для творчої людини, це найбільша перемога» – розповіли нам учасники гурту.  За словами музикантів музика повинна качати, це повинен бути “двіж”

24 лютого MELOVIN, TAYANNA та гурт Kadnay представлять свої номери у фіналі нацвідбору. Нагадаємо, що неділю тому учасниками фіналу стали LAUD, VILNA та гурт The Erised.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: