Український Національний Відбір

VIDBIR 2018: KADNAY повертається за перемогою!

Гурт KADNAY, що минулого року опинився за крок до фіналу нацвідбору, повертається за реваншем з піснею “Beat Of The Universe”.

KADNAY – український інді, електро-поп гурт, який створений в 2012 році. Цей колектив складається із фронтмена гурту Дмитра Кадная та музиканта Філа Коляденко. Свій дебютний альбом «KADNAY» музиканти презентували в грудні 2014 року, створивши феєричне шоу в Києві, а також тур по великим містам України. Другий альбом «23FLOOR» гурт випустив в 2016 році. В його підтримку музиканти презентували відео-трилогію на сингли «Symphony Of Love», «Hitchcock» и «Empty Shades».

Картинки по запросу KADNAY

Минулого року гурт вперше взяв участь у національному відборі на «Євробачення – 2017» з піснею «Freedom In My Mind». Їх виступ члени журі оцінили дуже високо і відповідно поставили максимальний бал.

У листопаді хлопці презентували україномовний альбом «Відчуваю», з яким планують відправитися у всеукраїнський тур. А через місяць гурт став претендентентом на перемогу у номінації  «Поп-гурт року» за версією музичної премії Yuna. У 2018 гурт прийняв рішення знову спробувати знов свої сили у національному відборі, адже, як зізнаються самі музиканти, минулорічний відбір зробив їх більш популярними і дозволив розширити аудиторію.

Отож, чи допоможе їх сингл “Beat Of The Universe” у другому півфіналі зайняти лідерські позиції і пройти у фінал ми дізнаємося вже 17 лютого на телеканалі СТБ та UA:Перший.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s