Євробачення 2018

ІТАЛІЯ: Ermal та Fabrizio закликатимуть припинити війни з піснею “Non mi avete fatto niente”

Ermal Meta & Fabrizio Moro стали переможцями цьогорічного фестивалю Санремо і автоматично отримали квиток у Лісабон на Євробачення 2018 від Італії. Пісня, з якою вони підкорили італійських телеглядачів та фанів має назву “Non mi avete fatto niente”.

Фестиваль Sanremo 2018 складався з 5 вечорів і, як зазвичай, включав дві категорії. Перша категорія учасників має назву “Campioni”, тобто вже відомі артисти. Друга категорія носить назву  “Nuove Proposte” та складається з «новачків». Після новітньої системи голосування, яка включає в себе голосування кожного з 5 шоу, результати якого додаються з голосуванням прес-центру, професійного журі та голосам телеглядачів перемогу отримала пісня “Non mi avete fatto niente”, яку виконали Ermal Meta & Fabrizio Moro.

Ermal Meta всього за три роки зумів стати виконавцем класики, автором пісень та випустити 6 платинових і 4 золотих диски. Найбільшими його хітами стали «Odio Le Favole» та «A Parte Te». Обидві пісні входять у його дебютний альбом «Umano» та до дабл-альбому «Vietato Morire». Ermal Meta вже не вперше штурмує Санремо. Минулого року йому вдалось увійти в топ-3 та отримати премію Critic Award Mia Martini.  Він також переміг у категорії Best New Artist на MTV Tim Music Awards.

Картинки по запросу Ermal Meta e Fabrizio Moro - Non mi avete fatto niente

Fabrizio Moro навчався в інституті кінематографу та телебачення імені Роберто Росселіні у Римі.  Свої перші пісні він почав писати ще у юні роки. А під час навчання в інституті навчився грати на гітарі та піаніно.  Він також не вперше штурмував Санремо. У 2007 році він приймав участь у даному фестивалі з піснею «Pensa», яку присвятив жертвам мафії. Пісня перемогла в категорії  «New Proposals» та отримала премію «Critics Award Mia Martini». Наступного року Fabrizio також приймав участь у Санремо та посів 3 місце. Його альбоми мали золотий та платиновий статуси. А сам Fabrizio став успішним автором пісень для інших артистів.

Похожее изображение

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s