Український Національний Відбір

VIBDIR 2018: The ВЙО везуть Європі регі-пісню про екологію

Зірки української музики 90-их регі-гурт The ВЙО, надихнувшись минулорічним Євробаченням у Києві, вирішив завоювати європейську публіку та взяти участь у національному відборі на Євробачення-2018.

Гурт презентує на розсуд слухачів композицію “Нга нга”. За словами музикантів, пісня написана у стилі регі, однак не обійшлося без цікавинок: вона містить пару “фішок”, пов’язаних з екологією. Уривок пісні допоки доступний тільки в інтерв’ю телеканалу СТБ:

“Пісня вирізняється своєю простотою, вона проста, як двері, зрозуміла навіть дитині!” – заявили учасники в інтерв’ю “Подробицям”.

У складі гурту 7 осіб. А за правилами Євробачення на сцені має бути лише 6 учасників. В результаті один з музикантів The ВЙО не зможе вийти на сцену нацвідбору.

“Нас семеро. Це проблема, тому що за умовами “Євробачення” тільки шість людей можуть бути на сцені. Ми хотіли спочатку викинути наймолодшого, Gотім найбільш товстого, потім найбільш чорного (сміється). Вирішили тягнути сірники: вилетів наш барабанщик. Вася, за нас SMS будь-ласка!” – заявив участник гурту Мирослав Кувалдін.

Картинки по запросу The ВЙО

Улюбленими музичними стилями гурту є регі та ска, які іноді вдало міксуються з народними мотивами. Їх живі виступи гурту сповнені життєрадісності, енергії  та позитивних вібрацій. Хлопці знають, як розкачати танцпол, і роблять це навіть з тією публікою, яка не розуміє української мови.

В 2016 році The ВЙО стала першим і поки що єдиним представником України, який зіграв на міжнародному європейському регі-фестивалі Rototom Sunsplash.

Маючи за плечима такий досвід чи зможуть The ВЙО завоювати серця єврофанів своїм незвичним регі? І найголовніше: чи очікує Європа такого музичного стилю від України?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s