Український Національний Відбір

VIDBIR 2018: Pur:Pur використає свій другий шанс!

На національному відборі за право представляти Україну на Євробаченні 2018 виступить харківський гурт Pur:Pur із піснею “Fire”.

PUR:PUR – українська інді-поп -група з міста Харкова, яка була заснована в лютому 2008 року фотографами Натой Сміріної і Євгеном Жебко, який був за сумісництвом ще режисером-телевізійником. В Україні група швидко набула популярності завдяки своїм пісням, які є надзвичайно ніжними і мелодійними, а також їх швидке поширення у соціальних мережах збільшувала аудиторію слухачів та поклонників гурту.

Картинки по запросу pur pur

Група починала свій творчий шлях як акустичне тріо, філософією якого слугувало «мінімум засобів – максимум різноманітного звучання», але вже під час запису другого альбому група відійшла від цієї філософії і продовжила експериментувати зі звуком. Колектив брав участь у таких фестивалях як «ВДИХ», «Мамакабо», «Джаз-Коктебель», «Гоголь-фест», «Садиба-джаз», «Stereoleto», Дика Мята, Kazantip та інших.

Картинки по запросу pur pur

На національному відборі в Україні це вже друга спроба гурту представити Україну на Євробаченні. Минулого разу колектив не зміг виграти конкурс з піснею “We Do Change”, проте завдяки участі в ньому здобув нових прихильників і значно розширив свою аудиторію.

Своєю піснею «Fire», гурт намагається запалити у своїх слухачів те тепло яке є в кожному з нас, розповісти про енергію, яка веде нас до цілей, змушуючи зрушити з місця. За словами солістки, цей трек розповідає про те, як важливо запалити в собі іскру, щоб нею можна було поділитися з ближніми, про те, як вогонь любові може об’єднати всіх людей разом. У своєму виступі PUR:PUR буде намагатися достукатися до журі і глядачів теплом, щирістю і хорошою музикою, додаючи до цього всього історію Всесвіту, що розпускається.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s