Євробачення 2018

ШВЕЙЦАРІЯ: Дует Zibbz виступить в Лісабоні з піснею “Stones”

За результатами швейцарського національного відбору Дует Zibbz представить Швейцарію на Євробаченні 2018 в Лісабоні.

Творчість Zibbz не знає меж. Учасники дуету це брат і сестра Corinne «Co» Gfeller і Stee Gfeller. Вони є уродженцями міста Цюріх, але живуть у Лос Анджелесі.

Пісня “Stones” була написана у співпраці з Laurell Barker. Енергійна пісня в стилі поп-рок просочена глибоким сенсом, який випромінюється з усього серця. Пісня про дуже розповсюджене у наш час знущання в інтернеті, яке, зазвичай, відбувається анонімно і боягузливо. Zibbz закликають перестати кидати каміння  «у чужий город» і дозволити  людям жити так, як вони цього прагнуть.

Картинки по запросу Zibbz

Фінал швейцарського відбору відбувся 4 лютого 2018 року, де пісня здобула найбільшу кількість балів від міжнародного журі та голосування глядачів.

Останнім часом Євробачення тримає марку конкурсу-вчителя. Завдяки нашій українській співачці Джамалі дуже розповсюдженим став тренд на пісні «з глибоким вмістом». Це йде всупереч із загальноприйнятою думкою про Євробачення, завдяки чому багато людей вважають, що це звичайний попсовий конкурс з піснями, які не мають ніякого сенсу. У нашому клубі ОГАЕ Україна та на нашому сайті ви завжди знайдете цікавинки про конкурс та переконаєтесь, що Євробачення – це глибше ніж попса так конкурс для домогосподарок.

Картинки по запросу Zibbz

Одним із переконливих моментів щодо цього ствердження є пісня “Stones” швейцарського дуету Zibbz. Обов’язково послухайте її та напишіть нам своє враження. Можливо цього року в Лісабоні пощастить Швейцарії і вона нарешті потрапить до фіналу конкурсу після стількох років невдач і останніх місць у півфіналі.

Наші перші враження від Швейцарії:

“Про пісні такого типу як “Stones” на Євробаченні говорять стабільний середнячок. Крутий біт в мелодії, хороше аранжування, артистка вміло використовує свої вокальні дані, помітно, що дует давно на сцені про це свідчить професійна поведінка на сцені, але немає ефекту вау. Нажаль, пісня лише рівня для скачування в плеєр. З креативною постановкою є шанси пройти у фінал. “ – Андрій Самець, перший віце-президент OGAE UKRAINE
Оцінка: 6/10
“Гадаю, що на відборі була більш вдала пісня “Compass”, котра могла забезпечити фінал Швейцарії. Остаточний вибір переможця цієї країни також непоганий, пісня цікава, але без особливостей. Типова пісня, котрі тисячі можна почути по радіо кожен день. Як на мене, вокалістці треба працювати над вокалом і гурту в цілому над номером, щоб вразити глядача і врешті-решт потрапити у фінал. Серед позитивних моментів варто відмітити зміст пісні, аранжування та бридж.” – Діма Єрмоленко, президент OGAE UKRAINE
Оцінка: 7/10

Інші бали:

7/10 – Владислав Семенченко, віце-президент OGAE UKRAINE
7/10 – Вероніка Бовсуновська, редактор
6/10 – Аліна Eurofan, відеоблогер, редактор
7/10 – Назар Яцишин, редактор
5/10 – Василь Домченко, редактор

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ ВІД ШВЕЙЦАРІЇ: 6.42/10

2 коментарі

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: