Український Національний Відбір

VIDBIR 2018: O’Torvald – гість першого півфіналу

Наближається перший півфінал Національного відбору на Євробачення-2018. Уже цієї суботи, 10 лютого, в прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA:ПЕРШИЙ глядачі побачать першу дев’ятку учасників, готових представити Україну в Лісабоні: СONSTANTINE, Сергій Бабкін, LAUD, група KAZKA, The ВЙО, KOZAK SYSTEM, VILNA, PUR: PUR і The Erised.

За традицією, в кожному прямому ефірі Нацвідбору також вийде на сцену зірковий гість. У першому півфіналі це буде найбільш драйвова група країни – О.Torvald. Хлопці виконають пісню «Ліхтарі» зі свого нового альбому «Бісайді», яку присвятили всім шанувальникам групи в Україні та за її межами.

– Мені подобається, що цього року серед учасників відбору знову досить багато молодих цікавих музикантів. Їх музика прозвучить в прямому ефірі на всю країну і обов’язково знайде нових слухачів. Та найважливіше, щоб вони розуміли, для чого їм цей конкурс, що вони можуть привнести в нього і що він їм може надати в плані творчого розвитку, – зазначає фронтмен групи Женя Галич. – Що ж до нас, то 14 лютого ми презентуємо відео на трек «Ліхтарі», після чого О.Torvald відправляться з концертами до Польщі, Німеччини, Чехії та Австрії.

Шанувальникам півфіналістів Нацвідбору-2018 і групи О.Torvald, які бажають опинитися в самому епіцентрі головної події року, відчути енергетику живого звуку і побачити, що відбувається на знімальному майданчику під час перерви, варто поспішити з квитками – придбати їх можна на сайті СТБ.

Телевізійна зйомка Національного відбору проходитиме в столичному Палаці культури КПІ за адресою пр-т Перемоги, 37.

Нагадаємо, за результатами балів від суддів і глядачів до фіналу Нацвідбору пройдуть по троє учасників з кожного півфіналу.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s