Український Національний Відбір

VIDBIR 2018: Yurcash – від Х-Фактору до Євробачення!

Гурт Yurkash, який зумів зробити музичний сomeback за допомогою шоу “Х-фактор”, вирішив прийняти участь у національному відборі на Євробачення-2018 з піснею «Stop killing love» («Перестань вбивати кохання»).

Колектив презентував пісню на одному з ефірів популярного вокального телешоу. Юрко Юрченко та його команда вирішили не зраджувати своїй манері «стилю без стилю» та зацікавити глядачів відбору, та можливо, і глядачів Євробачення піснею, яка виконана у різних музичних напрямках з різноманітною подачею вокалу. За 62 роки конкурсу переможцями ставали  класичні поп-шлягери, хард-рок, романтичні дуети, літні хіти та іноді – зовсім несподівані персонажі із зовсім несподіваними хітами.

Картинки по запросу yurcash

Гурт Yurkash був створений відомим українським співаком та композитором Юрком Юрченком у 2004 році. Вже за два роки гурт випустив свій перший альбом «Ой», який дав зрозуміти всім прихильникам, що хлопці не бажають з головою поринати у той чи інший музичний стиль, а скоріше намагаються створити коктейль у вигляді інтелігентно-інтелектуального панк-року з елементами гумору та сатири. Юрко Юрченко розповідає, що це все приправляється українським фольклором і «пішло-поїхало».  Згодом у 2007 році гурт випускає ще один альбом під назвою «Менуети.Тюльпани в цеЛАФАні». У якому поменшало фольклору, але побільшало сатири.

Картинки по запросу yurcash

У зв’язку зі складним становищем у нашій країні, яке розпочалось у кінці 2013 року, музиканти вирішили призупинити свою творчу діяльність. З  2014 по 2017 гурт виступав лише у зоні АТО та у військових шпиталях.

У 2017 році колектив несподівано для своїх прихильників прийняв участь у восьмій українській версії вокального шоу «Х-Фактор», де посів друге місце у суперфіналі.

Якщо фортуна посміхнеться гурту Yurkash на Відборі-2018, то ми будемо мати оригінальних представників нашої країни з оригінальною подачею та цікавою картинкою. А як вам пісня «Stop killing love»? Який, на вашу думку, може бути розвиток подій у випадку перемоги Yurkash на нашому Відборі-2018?

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: