Український Національний Відбір

VIDBIR 2018: The Erised готові заявити про себе!

Гурт The Erised 30 січня представив свою пісню “Heroes”, з якою вони будуть боротися за право представляти Україну на Євробаченні 2018. Композицію можна послухати на Google Play Музика та Deezer. Пока що безкоштовно слухати пісню – не можна. Для широкої аудиторії пісня прозвучить вже 10 лютого, під час першого півфіналу Національного відбору на Євробачення-2018.

The Erised — український англомовний електронний музичний гурт, що працює в стилі futurepop. Гурт дебютував 2 лютого 2015 року на британському лейблі Med School Music з міні альбом під назвою «Desire», після чого отримав хороші відгуки у пресі та оцінку від провідних музичних експертів. Одна з чотирьох пісень цього альбому «Pray» в серпні 2016 року набрала мільйон прослуховувань на Spotify. Музика The Erised звучить на «BBC Radio», про них схвально відгукуються «MTV Iggy» і «Q Magazine». У своїх інтерв’ю британські медіа порівнюють гурт з Jessie Ware, FKA Twigs і Submotion Orchestra, тоді як в Україні музичні видання в один голос називають їх «проривом року».

Картинки по запросу the erised

В Україні гурт The Erised є маловідомим, тому одна з причин участі у Нацвідборі, за словами учасників гурту є та, щоб ближче познайомити жителів нашої країни із своєю музикою:

«Настав час голосно заявити про себе в рідній країні. Також Нацвідбір для нас — це дуже крутий досвід. Ми як гурт ніколи не брали участі в конкурсах. Ну, і головна причина — ми б дуже хотіли показати всьому світу, що в Україні є якісна, нова музика».

Свою пісню «Heroes», гурт написав раніше, але це був лише начерк, який перед Євробаченням доробили, і тепер вона звучить як пісня, яку, як говорять учасники: «ми б хотіли виконати всій Європі від імені України». Пісня «Heroes» — ода мрії, заради здійснення якої людина готова йти на край світу. За словами учасників це пісня, яка чекала цієї нагоди.

«Heroes» ми писали всім складом. Якщо в двох словах, пісня про мрію. Не важливо, що у вас кольорова шкіра, і не важливі гендерні переваги, у кожного є своя мрія і кожен бажає прийти до неї. Пісня дуже мотиваційна» – Соня Сухорукова, солістка гурту The Erised

Пісня дає надію і голосно заявляє, що Україна вірить в те, що незважаючи на непросту ситуацію не тільки в нашій країні, а й у всьому світі, ми віримо у світле майбутнє! У групи “The Erised” все тільки починається, і ми віримо, що музикантів чекає велике музичне майбутнє. А чи зможуть вони представити Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2018 – побачимо зовсім скоро.

Картинки по запросу the erised

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s