Український Національний Відбір

VIDBIR 2018: Сергій Бабкін – більше ніж Голос?

Одним із сюрпризів цьогорічного національного відбору на Євробачення 2018 стала участь Сергія Бабкіна, котрий цим вчинком здивував та порадував всіх своїх шанувальників. Нагадаємо, що в 2016 році за право представляти країну в Стокгольмі боровся його колега по гурту «5nizza» – SunSay. Сам співак в інтерв’ю Катерині Осадчі зізнався, що взяв би участь у відборі, проте це має статися незабаром. І ось час настав!

Сергій Бабкін почав свій музичний шлях ще у 12 років, коли вперше взяв у руки гітару. Після закінчення 9 класів Бабкін вступив на акторське відділення Ліцею мистецтв, де познайомився з Андрієм Запорожцем, з яким пізніше, після закінчення інституту, створив колектив «5’nizza». За час існування гурту Сергій об’їздив із гастролями всі країни СНД, дав безліч концертів і створив хіти кількох поколінь. Наприклад, хіти гурту 5’nizza «Солдат», «Стріла», «Ямайка» у стилі реггі, хіп-хоп і фанк знає напам’ять вся молодь України. Перший неофіційний альбом групи був розпроданий рекордними тиражами.

Конкурсна пісня Сергія має назву «Крізь твої очі» та виконується лише українською мовою, на відміну від багатьох конкурсних пісень, які існують у декількох версіях. Наразі в YouTube доступна чи то уповільнена, чи то офіційна версія заявки на нацвідбір, тому пропонуємо вам прослухати оригінал, або пришвидшити відео у два рази і оцінити композицію:

Співак вирішив нагадати європейцям мелодійну українську мову, адже вона на конкурсі, на жаль, звучала тільки частково у піснях Руслани, Гринджол та Сердючки. Цікаво, що текст композиції писався під час прогулянки Бабкіна Львовом. Вона розповідає, за словами Сергія, про всеосяжну любов, любов як і до жінки, так і до батьків та Батьківщини. Авторами пісні, окрім самого виконавця, зазначаються Єфим Чупакін, Антон Малишев та Євген Філатов, більше відомий як THE MANEKEN та який буде одним із суддів національного відбору.

Співак зізнався, що не готував пісні спеціально для пісенного конкурсу, але зазначив, що хоч він ніколи не писав подібних пісень, проте це саме та композиція, з котрою можна було б представити Україну на Євробаченні:

Тим часом телеканал СТБ зробив провокуючий анонс першого півфіналу, в котрому братимуть участь учасники відомого вокального шоу “Голос Країни”, серед яких і Сергій Бабкін, що другий рік поспіль став суддею проекту.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s