Український Національний Відбір

VIDBIR 2018: TAYANNA представила конкурсну пісню “Леля”

Фаворитка минулорічного Національного відбору на “Євробачення”, ТAYANNA, презентувала пісню “Леля”, з якою побореться за право представити Україну на міжнародному конкурсі в Лісабоні. Автором слів і музики пісні “Леля” стала сама співачка, а продюсером став Віталій Телезін, який також привніс своє звучання деяким трекам з альбому “Тримай мене”.

Всупереч очікуванням шанувальників, які звикли чути у виконанні TAYANNA лірику, виступ співачки об’єднає в собі позитив, драйв, танці і віртуозний вокал.

“Моя пісня – це в хорошому сенсі неоретро. Мені подобаються поп-діви 60-70-х, це були сильні, харизматичні жінки. Європа надто звикла до того, що у нас все “не так”. На цей раз Україна може виступити з яскравою запальною піснею. Щоб не трапилося, пісня і танець роблять наше життя кращим. Думаю, що час показати свій сильний дух. Своїм виступом я хочу дати приклад українцям: все можливо, якщо віриш і, незважаючи на труднощі, йдеш до своєї мети”, – прокоментувала TAYANNA.

“Ми раді брати участь в національному відборі, нам є що показати. В минулому році TAYANNA була за крок від перемоги, але країна зробила вибір і ми опинилися далеко від призового місця. У цьому році і у Тані, і у телеглядачів є другий шанс. Мені дуже цікаво, хто буде представляти нашу країну! “, – додав продюсер співачки Алан Бадоєв.

Нагадаємо, TAYANNA виступить 17 лютого у другому півфіналі Нацвідбору під 4 порядковим номером.

Image may contain: one or more people and text

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s