Євробачення 2018

АЛБАНІЯ: Eugent Bushpepa перемогає на нацвідборі з піснею “Mall”

Євгент Бушпепа викликав бурхливий ажіотаж, вигравши на фестивалі Festivali i Këngës 56 вночі зі своєю піснею “Mall” (“Туга”). Саме з цією піснею співак представить Албанію на Євробаченні-2018 у Лісабоні.

Напередодні цього вечора Євген повідомив пресі, що його пісня написана, коли він виступав за кордоном кілька місяців. Композиція описує тугу, яку він випробовує, і звертається у пісні до тих, хто не має свого кохання.

“Ніщо в цьому світі не може виразити почуття, коли серця з’єднуються і битимуться як одне”, – співає він. “Я далеко від тебе, дозволь мені боротися, коли мої сили вичерпуються, я навіть мрію про це, коли я прокинуся …”

Eugent заручився зростаючою підтримкою шанувальників та критиків з моменту виходу його пісні. Багато єврофанів прикували увагу до національного відбору, адже фінальним результатом мало стати обрання першого учасника конкурсу 2018 року, що пройде у Лісабоні.

“Виступи сольних вокальних жіночих балад з Албанії закінчилися – настав час для року!”, – сказав він. “Mall” перетворює виснажений часом старий м’який рок, який найчастіше зустрічався у Festivali i Këngës 56 у щось потужне та чисте. Виконуючи цю пісню з пристрастю та віддачею Євген Башпепа чітко виділяється у цьому році посеред численних старих рокерів та голосистих дівчат, які представленні на відборі.

Євген стане першим артистом Євробачення 2018, який вже має пісню. Звичайно, його поточний трек триває більше чотирьох хвилин, який потребує змін, аби дотриматись правила тривалості пісні у три хвилини. Але ці зміни можуть ще більше прикрасити та виділити пісню, підкреслити у ній найефектніші моменти. Коротка версія може надати композиції більше енергії та виразності. Перекроювання албанських пісен в останні роки мали не найкращі результати, але, враховуючи силу вже існуючого інструментального матеріалу, цього року пісня потребує мінімальних змін: перекладу англійською та урізання монотонних моментів.

Наші перші враження від Албанії:

“Аранжування нагадує інструментал пісні одного з моїх улюблених світових гуртів OneRepublic – Let’s Hurt Tonight. Такий собі надихаючий вольовий гімн про кохання, який, на мою думку, спроможний пробитися у фінал конкурсу. Але головна проблема в тому, що це Албанія і треба прикласти зусиль, аби не зіпсувати композицію черговим банальним виступом”Діма Єрмоленко, президент OGAE UKRAINE
Оцінка: 7/10
“Хороша пісня, але не більше. Це був правильний переможець, але тільки тому що FiK був нудним. Дуже багато пісень було одноманітними (драматичні балади з крикущим вокалом). Пісня не є неймовірною чи оригінальною. Хороший вокал і гра на гітари. Я не впевненний у місці у фіналі. Все буде залежити від інших пісень і змін які внесе Албанія у пісню” – Андрій Самець, перший віце-президент OGAE UKRAINE
Оцінка: 6/10
“Як на мене пісня дуже атмосферна і мелодійна. Коли слухаєш саунд, то складається враження, що це композиція з голівудського мультфільму або кіно про якесь фантастичне королівство. Ні в якому разу не треба міняти аранжування і головне, щоб Албанія не зіпсувавала все невдалим перекладом”Василь Домченко, редактор
Оцінка: 8/10

Інші бали:

8/10 – Владислав Семенченко, віце-президент OGAE UKRAINE
5/10 – Ярина Мандик, редактор
7/10 – Любомир Сірський, редактор

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ ВІД АЛБАНІЇ: 6.83/10

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: