Український Національний Відбір

ПЕРШІ УЧАСНИКИ НАЦВІДБОРУ 2018: Melovin, Tayanna, Alekseev

В Україні активно проходить прийом заявок для участі у національному відборі на «Євробачення-2018». Проте деякі артисти вже зробили заяви, що готові представити Україну на конкурсі у Лісабоні. Першим став MELOVIN, який у фіналі національного відбору на Євробачення-2017 став лідером за глядацьким голосуванням. Саме цим співак аргументує своє повернення на сцену нацвідбору.

«Хочу взяти реванш. Я налаштований дуже рішуче і не хочу підводити глядачів. Вважаю, якщо вони віддали найбільшу кількість голосів за мене, то я повинен дати їм відповідь і повернутися. Поки працюю над піснею і як тільки вона буде готова – подам заявку», – розповів MELOVIN.

На своїй сторінці в інстаграм на одній з фотографій співак залишив допис про те, що працює над новим матерілом, залишивши хештег #eurovision2018 .

А от володарка срібла на нацвідборі минулого року Tayanna вирішила заявити про своє повернення масштабніше і попросила фанатів обрати для неї конкурсну пісні з нового міні-альбому «Тримай мене». Разом з радіостанціями «Люкс FM» і NRJ співачка провела голосування, представивши на розсуд слухачів 4 композиції. За голосуванням перемогу здобула пісня «Квітка», однак поки Tayanna не зробила офіційної заяви, що йде на нацвідбір саме з цією композицією.

Несподівану заяву на одному з виступів у торговому центрі Києва зробив Alekseev. Закінчивши співати чергову пісню, він запитав публіку: «Слухайте, а може мені піти на Євробачення?» Слухачі відповіли гучними оваціями, однак сам виконавець заявив, що подумає над цією пропозицією.

“Не було такого інтерв’ю, в якому мені б не задавали питання, чому я не їду на “Євробачення”. Я завжди віджартовувався на цю тему, але зараз наша команда відчула в собі сили поборотися за перемогу в цьому конкурсі. Ми звикли кожного разу ставити собі нові цілі і долати їх “, – розповів співак у своєму інстаграмі

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s