Євробачення 2018

Євробачення-2018: На краю Європи

 

Підготовка до пісенного конкурсу Євробачення у Лісабоні йде повним ходом. Наразі вже стало відомо дати проведення фестивалю, які країни будуть брати участь у конкурсі і якими будуть логотип та девіз найзахіднішого Євробачення за всю історію його існування.

«All aboard!»  (Всі на борт) – саме так звучить слоган конкурсу, який пройде в Португалії 2018 року.

В якості логотипу португальці вирішили обрати морську мушлю. І як виявилося, це не просто малюнок, а символ, в який представляє собою  величну історію країни.

Португалія зв’язувала Європу з іншими частинами світу через океан. А 500 років назад саме Лісабон був центром більшості важливих торговельних шляхів світу.

Логотип являє собою оболонку, яка складається з 12 інших елементів, що засновані на концепції життя в океанах та зображує принади морського світу: планктон, водорослі, медузу та ін. , котрі необхідні для балансу водних екосистем, чим ненав’язливо закликають уважніше ставитися до навколишнього середовища.

Португалія вирішила виділитись і, оскільки, Європа є інтернаціональним колективом, це і надихнуло команду RTP представити одразу декілька логотипів. Цим самим піднімається тема про різноманітність, повагу та толерантність.

Вже зовсім скоро по всій території Лісабону будуть відображатися усі логотипи.

З цього приводу висловився креативний директор RTR Гонсало Мадaїл:

«Протягом багатьох віків Португалія вивчала світ морем. Сьогодні Лісабон все більше і більше стає колоритним містом, великою гаванню культур і звуків, котрі вітають усіх на борту».

І в 2018 році на борту Євробачення збереться 42 країни: Албанія, Вірменія, Австралія, Австрія, Азебайджан, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Грузія, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Молдова, Чорногорія, Нідерланди, Ноорвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Сан-Марино, Сербія, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Україна і Велика Британія.

Полуфінали конкурсу пройдуть 8 і 10 травня, а фінал відбудеться 12 травня в Лісабоні.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s