Як стати членом клубу?

  • ЗВИЧАЙНЕ ЧЛЕНСТВО 

Для того, щоб стати звичайним членом OGAE Ukraine, варто лише підписатись на сторінку у Facebook та заповнити форму на членство (https://goo.gl/8xM8VB). Готово! Ви отримуватимете розсилку від нашого клубу про головні події з життя клубу, а також інформацію про голосування в опитуваннях та конкурсах OGAE.

Але у тебе є можливість стати ПОВНИМ членом та отримати персональну картку OGAE Ukraine!

  •  ПОВНЕ ЧЛЕНСТВО 

Кожного року на початку вересня від імені нашого клубу вам на пошту приходитиме лист про отримання або продовження повного членства. Саме у цей період відбувається збір данних тих учасників клубу, які бажають отримати картку OGAE Ukraine або подовжити термін її дії ще на рік. У цьому листі буде повна інформація про всі деталі з варіантами оплати річного внеску.

Що ви отримуєте з карткою OGAE Ukraine:

• можливість потрапити на національний відбір Євробачення в Україні (за наявності безкоштовних квитків), а також національні відбори за кордоном (за наявності фан-зони для клубу).

• знижки на сувенірну продукцію в офіційному веб-магазині Eurovision Song Contest. можливість отримати фан-акредитацію на заходи Євробачення (якщо передбачено організаторами конкурсу)

• виключно з карткою OGAE ви матимете можливість придбати квиток в EuroClub (саме так було у минулих роках, окрім 2017 року, але це вже особливості наших українських організаторів та концертних спонсорів цьогорічного конкурсу)

• матимете доступ до фан-пакетів з квитками на репетиції та прямі ефіри Євробачення зі знижкою для фан-клубу.

• можливість потрапити на безкоштовні концерти відомих виконавців, учасників нац. відборів та представників України на Євробаченні. Таким чином учасники клубу змогли потрапити на концерти Злати Огнєвіч та Джамали.

Наразі триває вдосконалення системи карток, тому будемо сподіватися, що повне членство даватиме набагато більше можливостей для тримачів карток.

ВАРТІСТЬ:

Вартість повного членства є однією з найдешевших серед усіх OGAE клубів і становить лише 10 євро або 300 гривень. Ціна річного внеску повноцінного учасника зумовлена необхідністю опплатити клубний внесок та виготовлення клубних карток, витратами на хостинг сайту та майбутні масштабні зустрічі клубу.

Сподіваємось, що тепер інформація про членство стала доступнішою, але якщо щось для вас залишається незрозумілим – надсилайте питання у повідомлення групи.

Раді вітати нових членів клубу! Залишайтесь з нами та слідкуйте за оновленнями!