Як стати членом клубу?

  • ЗВИЧАЙНЕ ЧЛЕНСТВО 

Для того, щоб стати звичайним членом OGAE Ukraine, варто лише підписатись на сторінку у Facebook та заповнити форму на членство (https://goo.gl/8xM8VB). Готово! Ви отримуватимете розсилку від нашого клубу про головні події з життя клубу, а також інформацію про голосування в опитуваннях та конкурсах OGAE.

Але у тебе є можливість стати ПОВНИМ членом та отримати персональну картку OGAE Ukraine!

  •  ПОВНЕ ЧЛЕНСТВО 

Кожного року в осінній період від імені нашого клубу вам на пошту приходитиме лист про отримання або продовження повного членства. Саме у цей період відбувається збір данних тих учасників клубу, які бажають отримати картку OGAE Ukraine або подовжити термін її дії ще на рік. У цьому листі буде повна інформація про всі деталі з варіантами оплати річного внеску.

Що ви отримуєте з карткою OGAE Ukraine:

  • можливість потрапити на національний відбір Євробачення в Україні, а також національні відбори за кордоном (за наявності фан-зони для клубу).
  • знижки на сувенірну продукцію в офіційному веб-магазині Eurovision Song Contest.
  • можливість отримати фан-акредитацію на заходи Євробачення (якщо таке буде передбачено організаторами конкурсу, що змінюється з кожним роком).
  • виключно з карткою OGAE ви матимете можливість долучитися до членів OGAE інших клубів у Роттердамі в Євроклуб або ж у Єврокафе, як це було організовано OGAE-спільнотою в 2018 році в Лісабоні
  • матимете доступ до фан-пакетів з квитками на прямі ефіри Євробачення-2020 зі знижкою для фан-клубу.
  • можливість потрапити на безкоштовні концерти відомих виконавців, учасників нац. відборів тощо

Наразі триває вдосконалення системи карток, тому будемо сподіватися, що повне членство даватиме набагато більше можливостей для тримачів карток.

Зараз використовується електронна версія картки за допомогою додатку cardskipper.

ВАРТІСТЬ:

Вартість повного членства є однією з найдешевших серед усіх OGAE клубів і становить лише 11 євро або 350 гривень. Ціна річного внеску повноцінного учасника зумовлена необхідністю опплатити клубний внесок та виготовлення клубних карток, витратами на хостинг сайту та майбутні масштабні зустрічі клубу.

Сподіваємось, що тепер інформація про членство стала доступнішою, але якщо щось для вас залишається незрозумілим – надсилайте питання на нашу поштову адресу eurovisonclubukraine@gmail.com або у повідомлення групи у Facebook.

Раді вітати нових членів клубу! Залишайтесь з нами та слідкуйте за оновленнями!

%d блогерам подобається це: