Учасники 2018 року

photo5400264154985638002

Серед претендентів на квиток до Лісабону опинилися учасники таких талант-шоу, як “X-фактор”, “Голос Країни” та інші новачки і досвідчені зірки вітчизняного шоу-бізнесу.

За словами музичного продюсера Руслана Квінти, головна відмінність Нацвідбору-2018 в тому, що в складі півфіналістів хлопців більше, ніж дівчат, а всі пісні, які прозвучать в прямих ефірах, – авторські.

– За час, поки йшов перший етап відбору, ми отримали понад 1000 заявок. Це говорить про те, як сильно розвивається наша музична індустрія. Я гордий тим, що сьогодні українські пісні набувають абсолютно нового обличчя – сучасного, модного. І саме на якісну пісню ми робили ставку. У ній повинна бути і любов до музики, і сміливе рішення, і обличчя артиста. Неважливо – відомий він чи ні. Ми провели колосальну роботу, щоб взяти найкращих, і я з легкістю можу сказати, що в прямих ефірах глядач почує дуже якісну музику і побачить міцних (не побоюся цього слова) артистів. Особисто я вірю в кожного з них. Більш того, всі пісні написані самими учасниками, немає жодної «спецпокупки» – це мене, як музичного продюсера, дуже радує.

У прямих ефірах Нацвідбору буде представлено близько 16 музичних жанрів, серед яких indi pop, authentic, reggie, house, experiment pop, folks тощо.

– Мені максимально хотілося урізноманітнити склад учасників за жанрами і стилями, щоб показати смаки виконавців та їхню творчу складову, – пояснює вибір Руслан Квінта. – Я був доступний для всіх, хто хотів зі мною зустрічатися, обговорювати репертуар і його пошук. А всіх «минулорічників», які подали анкети, переглядав як під мікроскопом; до них у мене були особливі вимоги, про що я попереджав одразу, – це репертуар і новий творчий вектор. І можу сказати, що деякі мене приємно здивували, порадували серйозним підходом і тим, що почули всі рекомендації та якісно підготувалися.

19 січня, було визначено порядкові номери учасників національного відбору на Євробачення-2018, а також було розподілено їх за півфіналами. Жеребкування провели музичний продюсер відбору Руслан Квінта та його команда. Відео з жеребкування дивіться на нашому YouTube-каналі:

 

fb_eurovision_semifinal_10

Перший півфінал:
1. Constantine
2. Сергій Бабкін
3. ЛАУД
4. KAZKA
5. The ВЙО 

6. KOZAK SYSTEM
7. VILNA
8. Pur:Pur
9. The Erised

 

 

 

fb_eurovision_semifinal_17

Другий півфінал:
1. Ingret Kostenko
2. MELOVIN
3. JULINOZA
4. TAYANNA
5. KADNAY
6. The Yurcash
7. Mountain Breeze
8. ILLARIA
9. DILEMMA

 

%d блогерам подобається це: