Україна на Євробаченні-2018: MELOVIN

MELOVIN з другої спроби переміг у нацвідборі і став представником України на Євробаченні-2018, виконавши пісню “Under The Ladder“. Це другий сольний виконавець-чоловік, що представив нашу країну на конкурсі. На Євробаченні співак посів 17 місце (26 місце від журі та 7 місце від глядачів). Хлопець вирішив не здаватись і повернутись 2018 року з динамічною піснею “Under […]

MELOVIN з другої спроби переміг у нацвідборі і став представником України на Євробаченні-2018, виконавши пісню “Under The Ladder“. Це другий сольний виконавець-чоловік, що представив нашу країну на конкурсі. На Євробаченні співак посів 17 місце (26 місце від журі та 7 місце від глядачів).

Пов’язане зображення
MELOVIN – представник України на Євробаченні-2018

Хлопець вирішив не здаватись і повернутись 2018 року з динамічною піснею “Under The Ladder”. Цього разу Меловіну пощастило більше з балами він журі, що і дозволило йому перемогти у нацвідборі.

Свій шлях до Євробачення співак почав ще 2017 року, де Меловін пройшов у фінал нацвідбору з піснею “Wonder”, поступившись гурту O’Torvald та співачці TAYANNA.

14 квітня 2018 року Меловін заспівав на сцені “Eurovision In Concert” в Амстердамі, де співака прийняли з бурхливими оплесками. Це була єдина вечірка, до якої долучився співак.

У кінці квітня співак презентував офіційну відеороботу на свою конкурсну пісню, у якій знялась модель Юлія Грешун. Їй дісталася роль спокусниці, а сам Мел спробував шукати насамперед самого себе у плутанині своїх думок і бажань. Невдовзі підписники wiwibloggs.com визнають кліп найкращим серед усіх учасників конкурсу.

Окрім того команда OGAE Ukraine перехопила хлопця поміж репетицій та поставила ряд цікавих питань:

Вєрка Сердючка – напевно найпалкіша шанувальниця Меловіна. Два роки підряд Андрій Данилко високо оцінював артиста на нацвідборі і вирішив так само підтримати його у переддень півфіналу.

Також нам вдалося зафільмувати виступ співака на сцені EuroVillage!

Режисери Євробачення визначили, що вогняний виступ Меловіна стане одним з найефектнішим у ліссабонському Євробаченні, а тому достойний закривати другий півфінал конкурсу. Очікувано співак проходить у фінал, утверджуючи нашу країну як одну з останніх, що завжди проходить у фінальну частину шоу.

У півфіналі MELOVIN посів 6 місце. Він отримав 10 місце від журі та 4 від глядачів

Одразу після оголошення результатів на жеребкуванні співак витягнув порядковий номер у першій половині фіналу. Відтак організатори вирішили, що нема більш феєричного виступу, аніж у Меловіна, тому він був вартим відкриття шоу під №1.

Багато хто з єврофанів називав його темною конячкою та потенційним претендентом на ТОП-5, але дива не сталося. Для усіх меловінаторів та фанатів конкурсу стає шоком, коли українському представнику журі віддали останнє місце з усіх 26 фіналістів. Натомість глядачі підтримали Мела та віддали 7 місце, що і дозволило йому покращити свій результат до сумарного 17 місця.

Реакція Меловіна на результати конкурсу

На Євробаченні трапляються дива, але треба бути готовим і до поразок. Звісно, українські ЗМІ згадали, що це один з найнижчих місць, що отримувала Україна на конкурсі, проте єврофани оцінили підготовку Меловіна і запам’ятали цей виступ як один з технічно складних та яскравих на Євробаченні-2018.

%d блогерам подобається це: