Про OGAE

OGAE – (фр. Organisation Generale des Amateurs d’Eurovision, англ. General Organisation of Eurovision Fans) некомерційна організація (клуб), яка об’єднує фанатів конкурсу Євробачення більше 40 країн. Офіційний сайт: ogaeinternational.org

Пов’язане зображення

OGAE-спільнота була створена в 1984 році у Фінляндії, хоча конкурс Євробачення з’явився в 1956 році. Всі країни, які беруть участь або вже взяли участь в конкурсі Євробачення, можуть створити свої власні клуби або приєднатися до OGAE «Rest Of The World», що був створений в 2004 році.

Повноцінний член клубу отримує картку та можливість взяти участь у заходах Євробачення у країні, членом якого вона є, а також під час самого конкурсу безпосередньо. 

Щороку OGAE проводить три некомерційних онлайн-конкурси (конкурс пісні, конкурс «Другий шанс» (англ. Second Chance), конкурс відео). Метою OGAE є поширення популярної музики в усьому світі і здійснення співробітництва OGAE клубів, співпраця між фанатами Євробачення, просування і популяризація конкурсу, а також встановлення міцних зв’язків з національними телекомпаніями. 

OGAE Ukraine – це офіційний фан-клуб Євробачення в Україні. Він осягає аудиторію у понад 25 тис. осіб, має 450 звичайних членів та наразі 40 членів, що фінансово підтримують клуб та беруть активну участь у її заходах. 

Результат пошуку зображень за запитом "OGAE"

Український фан-клуб Євробачення був утворений у 2014 році. Потенційним асоційованим членом клуб став у 2015 році, а вже у травні 2016 його офіційно прийняли до лав фан-спільноти Європи. 

Клуб вже декілька разів змінював голову клубу та його команду – вони переобираються раз у два роки. Наразі президентом клубу є Дмитро Єрмоленко, який був обраний влітку 2017 року. 

Команда OGAE Ukraine складається з понад 20 активістів, що мають спільну мету – культурний розвиток Євробачення в Україні. Наші представники мають змогу потрапити на офіційні заходи Євробачення, нацвідбори, концерти тощо.

Крім того, кожен бажаючий може вступити в клуб: просто слідкувати за новинами конкурсу, або ж після випробувального терміну долучитися до нашої команди!

Клуб проводить регулярні фанатські зустрічі перед фіналом нацвідбору, до та після фіналу конкурсу, а також у сезон так званого “затишшя”, коли всі в очікуванні нового євросезону. 

Якщо ти фанат Євробачення і бажаєш занурутись у життя єврофанської спільноти, тоді залишайся з нами і вступай у клуб!

Дізнайся про членство ТУТ і підписуйся на нас у соцмережах:

%d блогерам подобається це: