Арена

Похожее изображение

Ареною проведення Євробачення-2018 буде Altice Arena (колишні назви: MEO Arena, Pavilhão Atlântico). Altice Arena ідеально підходить для такого великої події, як Євробачення. Вміщуюючи у себе до 20 000 глядачів, будівля є однією з найбільших критих арен в ЄС. Вона знаходиться в Лісабоні і має доволі розвинену інфраструктуру навколо себе.

Похожее изображение

Altice Arena – це найбільше місце в Португалії та має неперевершений досвід проведення масштабних музичних заходів. Завдяки потенціалу близько 20 000, він вже прийняв світових суперзірок, таких як Аріана Гранде, Адель, Леді Гага та Бейонсе.

У Altice Arena Арена відбулося кілька великих заходів, у тому числі:

  • 1999: Чемпіонат світу з юніорського баскетболу (до 19 років)
  • 2005: MTV Europe Music Awards
  • Концерти: Джастін Бібер, Адель, Леді Гага, Брітні Спірс, Кайлі Міноуг

Картинки по запросу meo arena adele photo

Розташована в Парк-Дас-Насхойс, місце проведення має великі транспортні зв’язки, торговий центр, ресторани та іншу інфраструктуру, яка готова прийняти конкурс. До того ж арена стоїть буквально на річці, яка допоможе заспокоїти нервових виконавців та збуджених шанувальників.

Тим більш нова рекламна акція Altice Arena дає зрозуміти, що “шоумастгоуон”

“Все продовжується безперервно. Ритм і музика. Світло та мистецтво. Емоція та спорт. Мрії та розваги. Altice Arena – шоу триває.”

Незважаючи на нещодавний ребрендинг, навряд чи результат вплине на підготовку до Євробачення за умови, що Altice відданий на португальський ринок.

Altice Arena – ідеальна для Євробачення, справжня золота середина: це не малий “актовий зал” або ж ангар, що треба пристосовувати до конкурсу; у той же час це не стадіон, де шанувальники будуть занадто далеко від величезної сцени, на якій загубиться артист і виглядатиме як капля в морі. Ця арена створює домашню затишну атмосферу грандіозного свята, котра стане реальністю вже цього травня!

Картинки по запросу meo arena

 

%d блогерам подобається це: